Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

ACURA - dalys

ACURA - dalys

Acura dalys, esančios mūsų sandėlyje, tinka 4 Acura modeliams. Galime pasiūlyti „Acura Integra“ kondicionieriaus radiatorių, akumuliatorių, valytuvų ir jų dalių, lempučių ir kitų detalių. Jeigu turite „Honda Acura MDX“, kviečiame įsigyti sparnų, bamperių, grotelių, priekinių žibintų ir kitų atsarginių dalių.

Jeigu mūsų sandėlyje nerandate kokios nors Jums reikalingos detalės - kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.


Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Acura dalys, automobiliai pradėti gaminti po 1986-ųjų, kai buvo sukurtas šis automobilių prekės ženklas. Acura yra Japonijos automobilių gamintojo „Honda“ dalinys, atstovaujantis prabangių automobilių markę.

Kai Acura pristatė savo pirmąjį automobilį „Acura Legend“, kitos kompanijos („Toyota“, „Nissan“) buvo įkvėptos prabangių automobilių gamyba. Nuo tada pradėjo rastis nauji prabangių automobilių prekės ženklai – „Lexus“ ir „Infiniti“.

1990-aisiais į rinką išleidžiamas sportinis, egzotinis automobilis „Acura NSX“, kiek vėliau surenkamas kompaktiškas „Acura Integra“ kupė – į šį automobilį įmontuoja didesnės galios VTEC variklį. Acura dalys – vis tobulėjančios.

Anuomet Acura JAV karaliavo kaip geriausiai parduodama prabangių automobilių markė, tačiau pardavimai staiga krenta. Po gero dešimtmečio (ankstyvaisiais 2000 m.) „Acura“ drastiškai pakeičia dizaino sprendimus ir pristato naujus modelius – prekės ženklo gyvavimas tęsiasi iki dabar.