Parduotuvių kontaktai

acura integra kondicionieriaus radiatoriai, jų dalys

acura integra kondicionieriaus radiatoriai, jų dalys
Šiame sąraše yra pateikiamas ACURA INTEGRA, 05.94 - 05.01 radiatoriai, skirti įvairiems ACURA INTEGRA, 05.94 - 05.01 varikliams, kad išsirinktumėte teisingai turite žinoti savo automobilio variklio tipą (dyzelinis, benzininis ar kt), darbinį tūrį (pvz. 2.5L), galią (pvz. 110 kw). Kokiam varikliui skirtas kondicionieriaus radiatorius galite rasti prekių pastabose. Jei nesate įsitikinę ar išsirinkote teisingai - rašykite mūsų vadybininkui. Konsultuojame internetu.

Kondicionieriaus radiatoriai – būtini, norint išgyventi vasaros karštį. Nors jais naudojamasi tik karštuoju metų laiku, tačiau juos prižiūrėti reikia ištisus metus – kondicionieriaus radiatoriai yra gana lepūs. Didelį poveikį daro rudens drėgmė, kelio druskos žiemą ir panašūs veiksniai, kurie padidina tikimybę atsirasti mažiems įtrūkimams. ACURA INTEGRA, 05.94 - 05.01 kondicionieriaus radiatoriai yra Signeda.lt asortimente, net jei nerandate Jums reikalingos detalės - rašykite mūsų vadybininkui per "Pagalba gyvai" langelį, Jums trūkstamą prekę dažniausiai galime užsakyti iš savo tiekėjų katalogų.
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS
€63.50
Prekės kodas: RC94458/4562
Likutis: >5
Likutis: >5
€63.50
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: