Parduotuvių kontaktai

acura integra kėbulo dalys

acura integra kėbulo dalys

Prieš renkantis detalę, apsvarstykite:

  1. Detalės kokybės klausimą. Detalių kokybės įvertinimas pateikiamas žemiau.

O - (5 žvaigždutės) autentiška originali detalė OE1.
Q - (5 žvaigždutės) originali detalė OEM/OES2.
PC - (4 žvaigždutės) originalios detalės atitikmuo, turintis kokybės sertifikatą „Centro Zaragoza“.
PJ - (3.5 žvaigždutės) originalios detalės atitikmuo, turintis šiuos kokybės sertifikatus:. „Thatcham“, „TUV Rheinland“.
P - (2 žvaigždutės) originalios detalės atitikmuo.

Taigi Jums belieka išsirinkti tinkamiausią kainos ir kokybės santykį.

  1. Automobilio pusę. Ar tikrai žinote, kuri automobilio pusė yra kairioji ir dešinioji?

Kiekvienos detalės kodo paskutinioji raidė nurodo, kurios automobilio pusės ši detalė yra. Paskutinioji kodo raidė - L arba R, kurios atitinkamai reiškia left – tai būtų kairioji automobilio pusė, kuri taip pat yra vairuotojo pusė, ir right – dešinioji automobilio pusė, kuri yra keleivio sėdimoji pusė. Pvz.: prekės kodas - PCR10056BL, paskutinioji raidė L reiškia, jog detalė yra pritaikyta vairuotojo pusei.

  1. Jei visa tai skamba sudėtingai, drąsiai kreipkitės į mūsų vadybininką per laukelį „Pagalba gyvai!”, kurį rasite šio puslapio apačioje, dešinėje pusėje.
PARKAVIMO SISTEMA
€47.40
4 davikliai, su belaidžiu ekranu
Prekės kodas: PSEP5200L.BLACK
Likutis: >5
Likutis: >5
€47.40
€26.70
4 davikliai
Prekės kodas: PSBUZZER.BLACK
Likutis: >5
Likutis: >5
€26.70
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)

Vairuotojai paprastai teikia pirmenybę tam tikriems automobilio kėbulams. Tad automobilis pasirenkamas ne tik dėl savo techninių savybių, bet ir dėl to kaip jis atrodo, kokios jo turimos dalys: bamperis, kapotas, sparnai, žibintai, apsaugos bei kitos. Tai yra būtent tos dalys, kurios pirmos pastebimos automobilyje, todėl svarbu, kad jos būtų ne tik funkcionalios, bet ir sukurtų reikiamą įspūdį. Sugedus ACURA INTEGRA, 05.94 - 05.01 kėbulo dalims, svarbu, kad jos būtų atitinkamai restauruotos ar pakeistos, kad jos atitiktų esantį modelį. Todėl prireikus naujų kėbulo dalių, galite būti tikri, kad jas rasite „Signeda“ parduotuvėse. Mūsų dirbantys specialistai galės užtikrinti Jums, kad išrinktos ACURA INTEGRA, 05.94 - 05.01 kėbulo dalys geriausiai tiks Jūsų automobiliui.
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: