Parduotuvių kontaktai

akumuliatoriai automobilių veidrodėliai, jų dalys

akumuliatoriai automobilių veidrodėliai, jų dalys
Prekių sąraše paspaudus ant likučio, parodysime, kuriose mūsų parduotuvėse yra prekė. Jei turimi AKUMULIATORIAI, JŲ PRIEDAI veidrodėliai, jų dalys įskilo ar buvo sudaužyti, juos galite rasti „Signeda“ parduotuvėse. Mūsų specialistai pasirūpins, kad išsirinktumėte tinkamas dalis savo automobiliui.

Veidrodėlių automobilyje paskirtis - visuomet užtikrinti, kad vairuotojas bet kokiu metu matytų artėjančias transporto priemones ir pėsčiuosius. Nepastebėjus, kad tam tikri eismo dalyviai artėja, neapskaičiavus jų greičio, ypač persirikiavimo į kitą juostą metu, galima sukelti tam tikrą įvykį. Todėl svarbu, kad veidrodėliai nuolatos išlaikytų savo tinkamumą: būtų švarūs, neįskilę ir galėtų užtikrinti nuolatinį erdvės matomumą. Paprastus nešvarumus galima nuvalyti su drėgna šluoste, tačiau jei vienas iš veidrodėlių įskilo, kažkuris iš jų įlūžo, tuomet reiktų juos pasikeisti.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: