Parduotuvių kontaktai

akumuliatoriai, jų priedai

akumuliatoriai, jų priedai

Kad lengviau rastumėte ieškomų akumuliatorių:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį.

Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.).

     2. Pasirinkite kategoriją “akumuliatoriai”.


   Mūsų siūlomi „Hunstoff Baterie“ akumuliatoriai pasižymi itin aukšta vokiška kokybe ir yra skirti lengviesiems automobiliams, mikroautobusams ir sunkvežimiams.

   Pagaminti pagal naujausias „Continuous Casting“ ir „Expanded Metal“ technologijas, atitinka visus aukščiausius automobilių gamintojų keliamus reikalavimus ir turi sertifikatus ISO9001, ISO14000, QS9000, VDA6.1 ir TS16649. Šių akumuliatorių plokštelių gamybai naudojamas kalcis suteikia prailgintą tarnavimo laiką ir pagerina eksploatacines charakteristikas.

   Net jei ir pirmą kartą renkatės akumuliatorių savo automobiliui ar tiesiog ieškote ilgai tarnaujančio, patvaraus ir kokybiško produkto, iš mūsų siūlomo asortimento Jūs tikrai rasite sau tinkamą ir išsirinksite patys ar su mūsų vadybininko pagalba.

Norint išsirinkti tinkamą akumuliatorių, turite žinoti šiuos automobilio parametrus:

  • Pagaminimo metai;

  • Variklio tūris (1.8L, 1.9L, 2.0L);

  • Variklio galingumas (kW);

  • Degalų tipas (benzinas, dyzelinas);

  • Akumuliatoriaus kontaktų išsidėstymas (-/+ arba +/-)


   Taip pat norint visiškai įsitikinti, kad Jūsų naujas akumuliatorius tikrai tilps į jam skirtą vietą automobilyje prieš renkantis geriausia būtų dar išsimatuoti jo aukštį, plotį ir ilgį.


   Automobilių akumuliatoriai - pakartotinai kraunami akumuliatoriai, kurie tiekia elektros energiją automobiliui. Tradiciškai akumuliatoriai yra vadinami SLI (angl. Starting, lighting, ignition; liet.: užvedimas, šviesos, degimas). Akumuliatoriaus pagrindinis tikslas yra pateikti energiją automobilio užvedimui, nes, kai automobilis yra užvestas, jam energiją tiekia generatorius. Dažniausiai vienu užvedimu automobilių akumuliatoriai būna iškraunami šiek tiek mažiau nei trimis procentais. SLI akumuliatoriai yra suprojektuoti taip, kad atiduotų didelę momentinę srovę ir iš karto po to būtų galima juos vėl įkrauti. Akumuliatoriai dirba trumpiau jei juos visiškai iškrauname. Gilios iškrovos trumpina šio automobilio elemento darbo laiką.

   Įprastai akumuliatoriai gali tiekti šiek tiek daugiau energijos nei reikia automobiliui, ypač tais atvejais, kai elektros sistemų darbas viršija generatoriaus sukuriamą energiją. Dažnu atveju akumuliatoriai sistemos įtampą palaiko tarp 13.5 - 14.5 Volto.

  Pirmieji automobiliai neturėjo akumuliatorių, ir visa elektros sistema atrodė minimalistinė lyginant su šių dienų automobiliais. Tuomet automobilio signalas buvo paprasčiausias varpelis, automobilio žibintai švietė deginant juose dujas, o variklis buvo užvedamas rankena. Akumuliatoriai plačiau pradėti naudoti 1920 m., kai automobiliai buvo pradėti gaminti su elektriniais starteriais (t.y. užvedami ne rankiniu būdu). Sandarūs akumuliatoriai, kurie nereikalauja papildymo, buvo išrasti tik 1971 m. Pirmoji elektrinė automobilio užvedimo sistema buvo 6 voltų įtampos, o automobilio akumuliatoriaus pliuso polius buvo sujungtas, kaip žemė su automobilio kėbulu. Visų šiandieninių automobilių akumuliatorių žemė yra minuso polius ir būtent jis yra sujungtas su automobilio kėbulu. Maždaug 1950 m. pradėtos leisti 12 V automobilių sistemos. Lengviesiems automobiliams šios įtampos sistemos naudojamos iki šiol. Tokį sistemos pasikeimą įtakojo pradėti gaminti didesni varikliai.


Akumuliatoriai yra kelių rūšių, bet pagrindinės yra šios:

  • Rūgštiniai akumuliatoriai;

  • Geliniai akumuliatoriai.


Taip pat:

  • Akumuliatoriai yra suskirstyti pagal išmatavimus (aukštis, ilgis, plotis) ir tvirtinimo būdą;

  • Skirtingam automobiliui reikalingi skirtingos talpos akumuliatoriai.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: