Parduotuvių kontaktai

akumuliatoriai, jų priedai

akumuliatoriai, jų priedai

Signedos asortimente yra kelių serijų akumuliatoriai:

 • EXIDE - Visame pasaulyje puikiai žinomas akumuliatorių prekinis ženklas. Itin kokybiški akumuliatoriai, kurie

 • HUNSTOFF GOLD - Premiui klasės linija pigesnė, tačiau niekuo nenusileidžianti EXIDE firmos akumuliatoriams, pasižyminti itin dideliu ilgaamžiškumu

 • HUNSTOFF CALCIUM - Ekonominės klasės akumuliatoriai, itin geras kainos ir kokybės santykis.

 • HUNSTOFF HEAVY DUTY - Sunkiajam transportui tinkami akumuliatoriai.

Norėdami išsirinkti tinkamą akumuliatorių, turite žinoti šiuos parametrus:

 • Kokios talpos akumuliatoriai tinkami Jūsų automobiliui; (talpa matuojama Ampervalandėmis (Ah) būna nurodyta prie kiekvieno akumuliatoriaus aprašo)
 • Kokių išmatavimų akumuliatorius tinka Jūsų automobiliui (aukštis ilgis ir plotis milimetrais yra nurodyta kiekvieno akumuliatoriaus pastabose);
 • Akumuliatoriaus kontaktų išsidėstymas (-/+ arba +/-);
 • Jei Jūsų automobilis turi START-STOP sistemą, būtina rinktis akumuliatorius skirtus šiai sistemai (ar akumuliatorius tinka automobiliams su START-STOP sistema būna nurodyta akumuliatoriaus pastabose)

​Jei nesate įsitikinę, kokie akumuliatoriai yra tinkami Jūsų automobiliui, tikslios informacijos galite pasiteirauti "Pagalba Gyvai" langelyje. Mūsų specialistai parinks tinkamą akumuliatorių, pagal Jūsų automobilio modelį, metus ir variklį.

Šioje kategorijoje nėra prekių.


Mūsų siūlomi „HUNSTOFF BATTERIE“ akumuliatoriai pasižymi itin aukšta vokiška kokybe ir yra skirti lengviesiems automobiliams, mikroautobusams ir sunkvežimiams.

Pagaminti pagal naujausias „Continuous Casting“ ir „Expanded Metal’’ technologijas, atitinka visus aukščiausius automobilių gamintojų keliamus reikalavimus ir turi ISO9001, ISO14000, QS9000, VDA6.1 ir TS16649 sertifikatus. Šių akumuliatorių plokštelių gamybai naudojamas kalcis suteikia prailgintą tarnavimo laiką ir pagerina eksploatacines charakteristikas.

Automobilių akumuliatoriai - pakartotinai kraunami akumuliatoriai, kurie tiekia elektros energiją automobiliui. Tradiciškai akumuliatoriai yra vadinami SLI (angl. Starting, lighting, ignition; liet.: užvedimas, šviesos, degimas). Pagrindinis akumuliatoriaus tikslas yra pateikti energiją automobilio užvedimui, nes, kai automobilis yra užvestas, jam energiją tiekia generatorius. Dažniausiai vienu užvedimu automobilių akumuliatoriai būna iškraunami šiek tiek mažiau nei trimis procentais. SLI akumuliatoriai yra suprojektuoti taip, kad atiduotų didelę momentinę srovę ir iš karto po to būtų galima juos vėl įkrauti. Akumuliatoriai dirba trumpiau, jei juos visiškai iškrauname. Gilios iškrovos trumpina šio automobilio elemento darbo laiką.

Įprastai akumuliatoriai gali tiekti šiek tiek daugiau energijos nei reikia automobiliui, ypač tais atvejais, kai elektros sistemų darbas viršija generatoriaus sukuriamą energiją. Dažnai akumuliatoriai sistemos įtampą palaiko tarp 13.5 - 14.5 Volto.

Pirmieji automobiliai neturėjo akumuliatorių, ir visa elektros sistema atrodė minimalistinė, lyginant su šių dienų automobiliais. Tuomet automobilio signalas buvo paprasčiausias varpelis, automobilio žibintai švietė deginant juose dujas, o variklis buvo užvedamas rankena. Akumuliatoriai plačiau pradėti naudoti 1920 m., kai automobiliai buvo pradėti gaminti su elektriniais starteriais (t.y. užvedami ne rankiniu būdu). Sandarūs akumuliatoriai, kurie nereikalauja papildymo, buvo išrasti tik 1971 m. Pirmoji elektrinė automobilio užvedimo sistema buvo 6 voltų įtampos, o automobilio akumuliatoriaus pliuso polius buvo sujungtas, kaip žemė su automobilio kėbulu. Visų šiandieninių automobilių akumuliatorių žemė yra minuso polius ir būtent jis yra sujungtas su automobilio kėbulu. Maždaug 1950 m. pradėtos leisti 12 V automobilių sistemos. Lengviesiems automobiliams šios įtampos sistemos naudojamos iki šiol. Tokie sistemos pasikeitimai paskatino didesnių variklių gamybąi.

Akumuliatoriai yra kelių rūšių, bet pagrindinės yra šios:

 • Rūgštiniai akumuliatoriai;

 • Geliniai akumuliatoriai.

Taip pat verta žinoti, jog:

 • Akumuliatoriai yra suskirstyti pagal išmatavimus (aukštis, ilgis, plotis) ir tvirtinimo būdą;

 • Skirtingam automobiliui reikalingi skirtingos talpos akumuliatoriai.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: