Parduotuvių kontaktai

ALFA ROMEO 156, 07.03 - 09.05 automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys

ALFA ROMEO 156, 07.03 - 09.05 automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys

Prieš renkantis detalę, susipažinkite:

  1. ALFA ROMEO 156, 07.03 - 09.05 automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys atitinka vieną iš šių kokybių:
  • O – (5 ★) originalios detalės, kurios buvo naudojamos surenkant automobilį gamykloje;
  • Q – (5 ★) originalios detalės analogas;
  • PC – (4 ★) originalios detalės atitikmuo, turintis kokybės sertifikatą „Centro Zaragoza“;
  • PT – (4 ★) detalės, turinčios „Thatcham“ arba „TÜV“ sertifikatą.
  • PQ – (4 ★) detalės, turinčios gamintojo / tiekėjo kokybės patvirtinimą – kokybė atitinka pirmojo montavimo kokybę;
  • PJ – (3.5 ★) geros kokybės neoriginalios dalys;
  • P – (2 ★) neoriginalios dalys;
  1. Automobilio pusę. Ar tikrai žinote, kuriai automobilio pusei tinka išsirinkta detalė? Kiekvienos detalės kodo paskutinioji raidė nurodo, kurios automobilio pusės ši detalė yra. Paskutinioji kodo raidė - L arba R, kurios atitinkamai reiškia left – tai būtų kairioji automobilio pusė, kuri taip pat yra vairuotojo pusė, ir right – dešinioji automobilio pusė, kuri yra keleivio sėdimoji pusė.
  1. Pavargote naršyti kategorijoje ALFA ROMEO 156, 07.03 - 09.05 automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys?, Kreipkitės į mūsų vadybininką per laukelį „Pagalba gyvai!“, jis atsakys į visus klausimus.
€37.30
Prekės kodas: PAF76001EL
Likutis: 5
Likutis: 5
€37.30
€37.30
Prekės kodas: PAF76001ER
Likutis: 5
Likutis: 5
€37.30
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)

Automobilyje esantys slenksčiai bei arkos yra ne tik naudojami siekiant restauruoti ar suremontuoti transporto priemonės išvaizdą - jie padeda apsaugoti svarbias kėbulo dalis. Dėl šios priežasties slenksčiai ir arkos dažniausiai būna vienos pirmųjų dalių, kurios yra pažeidžiamos po šoninio smūgio autoįvykio metu. Automobilio slenksčiais, kurie būna po durelėmis, ir arkomis (priekinėmis bei galinėmis), kurios būna virš ratų, ypač svarbu pasirūpinti žiemos metu, nes ant kelio barstoma druska gali pagreitinti rūdžių atsiradimą. Tokiu atveju, jei ALFA ROMEO 156, 07.03 - 09.05 automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys sulinko, galite be rūpesčių juos greitai ir lengvai pakeisti. Pirkdami naujas dalis patikrinkite, kurie slenksčiai ar arkos labiausiai atitinka Jūsų automobilio gamintojo nurodytuosius, ir pasirinkite norimą spalvą.

Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: