Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

ALFA ROMEO - dalys

ALFA ROMEO - dalys

Alfa Romeo dalys, esančios mūsų sandėliuose, tinka 15-ai „Alfra Romeo“ modelių. „Alfa Romeo 147“, ar „Alfa Romeo 156“ automobilių savininkai ras bamperių, moldingų, posparnių, priekinių, galinių žibintų ir kitų atsarginių, Jums reikalingų dūžio detalių.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau neretai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Jeigu ieškote, bet nerandate Jūsų „Alfa Romeo“ automobilio ar reikalingos detalės – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas padės rasti Jūsų automobilio modelį ir taip pat suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys reikalingą detalę tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.


Alfa Romeo dalys, automobiliai – įmonės „Alfa Romeo Automobiles S.p.A.“ gaminamos transporto priemonės. Įmonė buvo įkurta prieš 107 metus – 1910-aisias.  Jau nuo 1911-ųjų metų „Alfa Romeo“ yra žinoma kaip sportinių automobilių gamintoja, kuri nuo pat įsikūrimo pradžios buvo įsitraukusi į automobilių lenktynes.

Ši įtalų automobilių gamintoja ir dabar gamina aukštos klasės automobilius, dalis iš jų yra sportiniai. „Alfa Romeo“ aplenkusi krizę (tuo metu kone visa Europa patyrė ekonominę krizę), ramiai tobulėjo, kūrė naujų automobilių dizainą ir technologines charakteristikas, Alfa Romeo dalys ir automobiliai ir toliau pardavinėjami rinkoje. Kompanija išleidžia „8S 23000“ modelį, kuris pasižymi 8 cilindrų varikliu (darbinis tūris 2336 cm3) ir kompresoriumi (kurio galia ~140 arklio galių). 1930-ieji buvo vieni iš sėkmingiausių kompanijos gyvavimo metų.

Kalbant apie sportinių automobilių tikslinę auditoriją – nuo pat pradžių įmonė renkasi gaminti automobilius ne tik turtingiems klientams, tačiau ir paprastiems žmonėms. Pardavimo skyriai žaibiškai perorganizuojami: atidarytos atstovybės ne tik gretimoje Prancūzijoje, Austrijoje, bet ir Anglijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Vengrijoje ir Čekoslovakijoje. Darbuotojai turėję organizuoti automobilių pardavimą, tad be reklamos neapsieita: pradedama viešai kalbėti apie įmonės veiklą, sportinius pasiekimus.

Žinoma, Alfa Romeo dalys, automobiliai tai ne tik su sportu susijusios transporto priemonės. Kompanija gausiai gamina ir šeimos, mažesnius automobilius.