+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

Amerikietiškų automobilių dalys

Amerikietiškų automobilių dalys – dažnai randamas asortimentas mūsų sandėliuose. „Signeda“ orientuojasi į pačių reikalingiausių amerikietiškų detalių užsakymą: pas mus rasite ne tik plačiai paplitusio „Chrysler Voyager“ dalių, bet ir sportinių, prabangesnių amerikietiškų automobilių dalys pas mus taip pat užima nemažą sandėlio dalį.

Jei nerandate Jums reikiamos detalės, visų pirma pasirinkite kategoriją „Amerikietiškų automobilių dalys“, po to pasirinkite markę ir tuomet modelį.

Amerikietiškų automobilių dalys mūsų sandėliuose yra atrinktos pagal dalių populiarumą ir Jūsų individualius poreikius, tad neradus kokios nors detalės, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį laukelį „Pagalba gyvai!“

Mes taip pat vykdome specialiuosius užsakymus. Jei nerandate konkrečios detalės Jūsų automobilio modeliui, kreipkitės į vadybininką – detalę užsakysime tiesiai iš savo tiekėjų! Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Kaip jau minėjome, mūsų sandėliuose amerikietiškų automobilių dalys užima nemenką asortimento dalį: galite įsigyti tiek įvairias tvirtinimo detales, žibintus, tiek akumuliatorius, ar net įvairias kėbulo dalis. „Signedoje“ rasite šių markių automobilių dalių: „Cadillac“, „Chevrolet“, „Chrysler“, „Dodge“, „Ford“, „Jeep“, „Lincoln“.

Tačiau nuo ko viskas prasidėjo? Amerikos automobilių pramonė suklestėjo apie 1890-uosius, tuo metu, kai žmonės buvo įpratę keliauti traukiniais, valtimis ar vežimais bei karietomis. Dar tik pradedant vystytis pramonei, buvo naudojami keli skirtingos galios šaltiniai, pavyzdžiui, mašinos buvo varomos garais, elektra ar benzinu.

Automobilių pramonė anuomet buvo naujovė – tai paskatino tūkstančius verslininkų orientuotis į vietinę rinką, o kiek vėliau ir į pasaulinės rinkos plėtrą. Per visą, toliau besitęsiantį šimtmetį Amerikos automobilių pramonė tapo kone didžiausia pasaulyje. Amerikietiškų automobilių dalys ir automobiliai buvo gaminami kelių šimtų skirtingų gamintojų, tačiau labiausiai iš jų išgarsėjo šie: „Ford“, „General Motors“, „Chrysler“.

Dabar beveik kiekvienas amerikiečių automobilių prekės ženklas orientuojasi į ateitį: vis daugiau gaminama elektra varomų arba hibridinių automobilių, taip pat tobulinami lenktynių automobiliai arba kruopščiai prižiūrimi jau paveldu tapę, antikvariatiniai amerikietiški automobiliai ir jų dalys. Visos amerikietiškų automobilių dalys ir dabar „kalba“ apie erdvę, komfortą - amerikietiško gyvenimo ypatumus.