+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

AUDI - dalys

AUDI - dalys

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Kreipkitės į mūsų vadybininką (per dešinėje pusėje, apačioje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“), jei:

  1. Nerandante savo automobilio modelio ir (ar) reikiamos detalės.
  2. Jums reikalingos detalės nėra mūsų asortimente. Tuomet vadybininkas reikiamą detalę užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų, tai – specialusis užsakymas. Svarbu žinoti du dalykus:
  • Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  • Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Audi dalys ir automobiliai – tai vokiečių Audi įmonės, įkurtos 1910-aisiais nuopelnas. Turbūt ne visi žino, jog Audi priklauso „Volkswagen Group“ kompanijai.

Audi prekės ženklas – tai kūrybiškumo, šiuolaikinių inžinerinių sprendimų, įsipareigojimo idealams, entuziazmo, kliento poreikių tenkinimo visuma. Kodėl klientai patenkinti? Audi dalys, ypatingai kėbulo detalės, yra vienos iš tvirčiausių rinkoje gaminamų detalių. Taip yra dėl to, jog dažnai Audi dalys būna pagamintos iš cinkuoto lakšto.

Erdvus salonas, komfortas, sustiprintas saugumas – pagrindiniai veiksniai, paliekantys įspūdį Audi automobilių savininkams. Taigi keturi žiedai išties šį tą reiškia. Paskutiniuoju metu „Audi AG“ yra viena iš didžiausių, prabangius automobilius gaminančių įmonių Europoje.

Pagrindinės Audi automobilių surinkimo vietos yra šios: Ingolštadas Vokietijoje (A3 ir A4 modeliai), Neckarsulmas (A6 ir A8 modeliai), Vengrijos gamykla Gore (TT ir TT Roadster, variklio gamintojas), VW gamykloje Bratislavoje, Slovakijoje (Q7 modelis).