+370 685 64 002
AUDI A4 (B5), 94 - 99
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

AUDI A4 (B5), 94 - 99

1994 - 1999
Saloon,Estate

AUDI A4 (B5), 94 - 99 dalys

AUDI A4 (B5), 94 - 99 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau esate pasirinkę automobilio modelį (Audi A4 B5 dalys)? Tai padaryti galite rinkdamiesi kairėje pusėje esančią kategoriją (pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“, „Automobilių žibintai, jų dalys“ ir t. t.) ir tada – jau reikiamas detales pagal jų klasifikaciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote salono radiatoriaus, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“ ir išskleidę kategoriją rasite subkategoriją „Salono radiatoriai, jų dalys“.

Nerandate detalės? Rašykite vadybininkui per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“. Reikiamos Audi A4 B5 dalys bus rastos greičiau ir efektyviau.

Jeigu Jums reikalingos detalės neturėsime sandėlyje, suformuosime specialųjį užsakymą ir prekę užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Kad galėtume vykdyti užsakymą, reikalingas avansas.

Audi A4 B5 dalys ir automobiliai gaminami „Audi“ kompanijos („Volkswagen Group“ dukterinė įmonė) nuo 1994-ųjų metų. Audi A4 – tai kompaktiškas keturių durų automobilis.

Iš pradžių šis modelis turėjo priekinius varomuosius ratus, kiek vėliau išleistas modelis su visais varomaisiais ratais. Audi A4 B5 dalys buvo gaminamos 4 durų sedano kėbulo tipui, tačiau po metų pasirodo ir pirmasis universalas.

Dar 1988-aisiais metais nupiešti pirmieji A4 modelio eskizai. Dizaino sprendimai buvo tobulinami kelis metus, kol 1991-ais metais patvirtino galutinį Audi A4 dizaino variantą. Dizainą kūrė Imrė Hasanikas (Imre Hasanic) ir Jurgenas Albamonte (Jurgen Albamonte).

Variklių pasirinkimas Europos rinkoje gan platus: benzinu varomi varikliai galėjo svyruoti nuo 1.6 iki 2.8 l. Dyzelininis variklis buvo 1.9 l. Audi A4 B5 dalys tuo metu buvusios itin inovatyvios: B5 Audi karta turėjo tiptronic pavarų dėžę, kuri buvo išrasta Porsche įmonės. Tai automatinė pavarų dėžė, su galimybe pasirinkti bėgių keitimo režimą.

1997 m. „Audi“ kompanija buvo pirmoji Europoje, išleidusi hibridinį automobilį į masinę rinką.