+370 685 64 002
AUDI A4 (B5), 99 - 00
Prekių katalogas

AUDI A4 (B5), 99 - 00 dalys

AUDI A4 (B5), 99 - 00 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau esate pasirinkę automobilio modelį (Audi A4 B5 dalys)? Tai padaryti galite rinkdamiesi kairėje pusėje esančią kategoriją (pavyzdžiui, „Valytuvai, jų dalys“, „Akumuliatoriai, jų priedai“ ir t. t.) ir tada – jau reikiamas detales pagal jų klasifikaciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote aušinimo radiatoriaus, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“ ir išskleidę kategoriją rasite subkategoriją „Aušinimo radiatoriai, jų dalys“.

Nerandate reikiamos detalės? Kreipkitės į mūsų vadybininką per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“. Audi A4 B5 dalys patyrusio specialisto bus rastos greičiau.

Jeigu Jums reikalingos detalės neturėsime sandėlyje, suformuosime specialųjį užsakymą – prekę užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Žinokite, kad yra būtinas avansas.

Audi A4 B5 dalys ir automobiliai – kompanijos „Audi“ nuopelnas. Tai keturių durų, kompaktiškas automobilis, puikiai tinkantis važinėti mieste ir užmiestyje. B5 – pirmosios kartos Audi A4 modeliai.

Specifikacijos:

  • Pirmųjų modelių varomieji ratai – priekiniai. Po kelių metų išleidžiami A4 pirmosios kartos modeliai su visais varomaisiais ratais.
  • Audi A4 B5 dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: 4 durų sedanas ir universalas.
  • Tiptronic pavarų dėžė – išskirtinumas. Tai „Porsche“ kompanijos perleista tuometinė naujovė. Tiptronic pavarų dėžė yra automatinė, tačiau taip pat galima pasirinkti bėgių keitimo režimą.
  • Audi A4 B5 dalys ir automobiliai visuomet taikyti į vidutinio dydžio, prabangių automobilių segmentą.
  • Variklių įvairovė gan plati: benzinu varomų variklių pasiūla svyruoja nuo 1.6 iki 2.8 l. Dyzelininis variklis prieinamas su 1.9 l varikliu.
  • Pagaminta apie 1,5 mln. pirmosios kartos modelių.