+370 685 64 002
AUDI A4 (B6), 01 - 04
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

AUDI A4 (B6), 01 - 04

2001 - 2004
Saloon,Estate,Convertible

AUDI A4 (B6), 01 - 04 dalys

AUDI A4 (B6), 01 - 04 dalys

Kaip rasti tam tikrą detalę, kai jau esate pasirinkę automobilio modelį (Audi A4 B6 dalys)? Tai padaryti galite rinkdamiesi kairėje pusėje esančią kategoriją (pavyzdžiui, „Akumuliatoriai, jų priedai“ ir t. t.) ir tada – jau reikiamas detales pagal jų klasifikaciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote bakelio, spauskite kategoriją „Kėbulo dalys“ ir išskleidę kategoriją rasite subkategoriją „Bakeliai“.

Nepavyksta rasti detalės? Rašykite mūsų vadybininkui. Tai padaryti galite per laukelį „Pagalba gyvai!“: Audi A4 B6 dalys bus rastos kur kas greičiau.

Jeigu tam tikros detalės neturėsime sandėlyje, suformuosime specialųjį užsakymą – prekę užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymui vykdyti reikalingas avansas.

Audi A4 B6 dalys ir automobiliai – antrosios kartos Audi A4 automobiliai. Audi A4 B6 dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: 4 durų sedanas, universalas ir 2 durų kabrioletas.

Kėbulas skiriasi nuo ankstesnės A4 kartos: priimti kai kurie nauji sprendimai, dalis jų perimta iš A6 modelio. Pavyzdžiui, suprojektuota visiškai kitokia bagažinė, kad sušvelnintų kampus ir linija atrodytų vientisesnė. Taip pat galiniai žibintai šiek tiek pakelti – šį dizaino sprendimą perėmė Europos ir Azijos automobilių gamintojai.

Audi sukuria naują pavarų dėžę – multitronic. Ši dėžė pakeičia įprastą automatinę pavarų dėžę tiems modeliams, kurių varomieji ratai – priekiniai. Multitronic – tai automatinė dėžė, neturinti atskirų pavarų. Ši naujovė susilaukė didelio spaudos, rašančios apie automobilius, dėmesio, nes ji – geriausia tokio pobūdžio pavarų dėžė pasaulyje, ypač lengvai ir paprastai veikianti.