+370 685 64 002
AUDI A4 (B7), 05 - 08
Prekių katalogas

AUDI A4 (B7), 05 - 08 dalys

AUDI A4 (B7), 05 - 08 dalys

Kaip rasti tam tikrą detalę, kai jau esate pasirinkę automobilio modelį (Audi A4 B7 dalys)? Iš pradžių pasirinkite kairėje pusėje esančią kategoriją (pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“ ir t. t.) ir tada – jau reikiamas detales pagal jų klasifikaciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote valytuvų, spauskite kategoriją „Valytuvai, jų dalys“ ir išskleidę kategoriją rasite subkategoriją „Valytuvai“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Audi A4 B7 dalys bus rastos kur kas greičiau.

Jeigu tam tikros detalės nebus sandėlyje, suformuosime specialųjį užsakymą ir prekę užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tokiu atveju reikalingas išankstinis avansas.

Audi A4 B7 dalys gaminamos nuo 2014 m. pabaigos. B7 – tai trečioji šio modelio karta, kuri yra panaši į ankstesnės kartos B6 modelį, tačiau turinti ir nemažai naujovių, dizaino pakeitimų. Pavyzdžiui, pakeista pavarų dėžės išvaizda, naujų vidaus degimo variklių galios intervalas, navigacinės sistemos, važiuoklės elektronika. Šios kartos modelio dizainą kurė Volteris de Silva (Walter de`Silva).

Audi A4 B7 dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: 4 durų sedanas, universalas ir 2 durų kabrioletas. Modeliuose patobulintos ir saugumo sistemos: Bosch ESP 8.0 sistema, ABS, įmontuotos šoninės oro pagalvės sėdynėse, užpakalinės oro pagalvės ir kitos saugumo reguliavimo sistemos.

Audi A4 B7 dalys ir pats automobilis (su dyzeliniu varikliu), remiantis 2007 m. paskelbtais Švedijos transporto priemonių patikrinimo duomenimis, yra patikimiausias tuometinėje automobilių rinkoje.