+370 685 64 002
AUDI A6 (C6), 05 - 08
Prekių katalogas

AUDI A6 (C6), 05 - 08 dalys

AUDI A6 (C6), 05 - 08 dalys

Kaip rasti detalę, kai jau esu pasirinkęs automobilio modelį (Audi A6 C6 dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas – rinkitės vieną iš jų pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti priekinius žibintus, spauskite kategoriją „Automobilių žibintai, jų dalys“ ir subkategoriją „Priekiniai žibintai, jų dalys“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, esantį puslapio apačioje, dešinėje pusėje. Reikiamos Audi A6 C6 dalys bus rastos greičiau.

Jeigu tam tikros detalės nebus mūsų sandėlyje – detalę užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Užsakymas formuojamas tada, kai Jūs sumokate avansą.

Audi A6 C6 dalys, automobilio dizainas – išskirtinis. Sportiškumas ir elegancija – inovatyvūs dizaino sprendimai, susijungiantys į vieną, keturių durų automobilį – Audi A6 C6. Turbūt vienas iš pagrindinių kėbulo išskirtinumų – vadinamoji viesulo linija, einanti nuo priekinių iki galinių žibintų. Audi A6 C6 dalys ir automobilio kėbulas – dizainerio Satoši Vados (Satoshi Wada) nuopelnas.

C6 – jau trečiosios kartos A6 modelis. Audi A6 C6 dalys Vokietijoje gamintos 2004–2011 m., Kinijoje 2006–2012 m. Šio modelio inovatyvumas – įdiegta multimedija: tai navigacinė sistema, klimato kontrolė, greičių dėžės konfigūracija, kiti elektroniniai priedai, valdomi per pagrindinį ekraną – taip išvengiant mygtukų ir suteikiant dizainui lengvumo.

Automobilio varikliai taip pat atnaujinami – įdiegiama FSI sistema. Tai naujoji kuro įpurškimo sistema. Nors variklių linija (V6, V8, V10, TDI ir pan.) išlieka ta pati kaip ir ankstesnės kartos – jie visiškai nauji. Automobiliams su priekiniais varomaisiais ratais ir toliau montuojama multitronic pavarų dėžė, tačiau dabar automobiliams su visais varomais ratais montuojamos šešių greičių tiptronic automatinės pavarų dėžės.