Prekių katalogas
+370 685 64 002
AUDI A6 (C6), 08 - 11
Prekių katalogas

AUDI A6 (C6), 08 - 11 dalys

AUDI A6 (C6), 08 - 11 dalys

Kaip rasti detalę, kai jau esu pasirinkęs automobilio modelį (Audi A6 C6 dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų pagal ieškomos detalę vietą automobilyje arba paskirtį, šiai išsiskleidus – subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote bamperio, spauskite „Kėbulo dalys“ ir „Bamperiai, jų dalys“.

Nerandate reikiamos detalės? Kreipkitės į mūsų vadybininką per laukelį „Pagalba gyvai!“, esantį puslapio apačioje, dešinėje pusėje.

Jeigu kokios nors detalės nebus mūsų asortimente – detalę užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Užsakymas vykdomas tada, kai Jūs sumokate avansą.

Audi A6 C6 dalys, automobiliai – tai aukštesnės, prabangios klasės transporto priemonės, tinkančios būti tiek šeimos, tiek verslo klasės automobiliu. Tai jau trečiosios kartos modelis, gamintas iki 2011 m. (Kinijoje iki 2012 m.).

Audi A6 C6 dalys surinkinėjamos Vokietijoje (Nekarsulme), Indijoje (Aurangabade), Kinijoje (Čangčune) ir Indonezijoje (Džakartoje). Modelio dizaineris – Satoši Vados (Satoshi Wada). Audi A6 C6 dalys gamintos tiek 4 durų sedano kėbulo tipui, tiek universalui.

Audi A6 C6 dalys, automobilis pasižymi unikalumu, elegancija, inovatyvumu. Audi A6 modeliai garsėja viesulo linija, einančia nuo priekinių iki galinių žibintų. Taip pat išsiskiria multimedija: įdiegtos klimato kontrolės, navigacinės sistemos, greičių dėžės valdymo ir kitų priedų sistemos. Jos yra valdomos per pagrindinį ekraną, kuris taip pat prideda lengvumo dizainui – mygtukai neapsunkina automobilio valdymo skydelio.

Variklių įvairovė išlieka tokia pati, kaip ir ankstesniuose modeliuose: prieinami V6, V8, V10, TDI ir kiti varikliai. Tačiau yra viena svarbi naujovė – naujoji kuro įpurškimo, FSI sistema. Taip pat modeliuose su visais varomais ratais pradedama montuoti 6 greičių tiptronic automatinę pavarų dėžė.