+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

automobilių lemputės

automobilių lemputės

Automobilių filtre pasirinkite markę ir modelį, kad pamatyti Automobilių Lemputės kategorijos prekes

Šioje kategorijoje rasite:

HALOGENINĖS LEMPUTĖS | LED LEMPUTĖS AUTOMOBILIAMS | XENON LEMPUTĖS

Matomumas vairuotojui yra pats svarbiausias saugumo faktorius kelyje. Deja, bet temstant ar važiuojant blogomis oro sąlygomis (lietus, kruša, pūga) atsiranda žymiai didesnė tikimybė nelaimingam atsitikimui įvykti. Negana to, keičiantis ir nuolat didėjant eismo srautui, taip pat atsiranda pavojaus faktorius. Dėl šių priežasčių yra itin svarbios aukštos kokybės automobilių lemputės, kurios pagerina matomumą ir užtikrina saugumą.

Geras kelio apšvietimas galėtų būti įvardijamas kaip tinkamas matomumas, nes tinkamas apšvietimas leidžia matyti daugiau ir taip galėsite padaryti daugiau. Ne paslaptis, jog dienos pas mus trumpos, tad saugumu reikia pasirūpinti iš anksto. Kone svarbiausia saugumo taisyklė susideda iš kelių aspektų: tinkamas priekinio stiklo nuvalymas, valytuvų ir jų gumų keitimas, langų valymo skystis, žibintų švara bei, žinoma, pagrindas yra patikimos lemputės.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


„Signedoje“ automobilių lemputės yra kruopščiai atrinktos. Mes pasirūpinome tinkama kokybe bei pasirinkimo galimybe. Mūsų asortimente rasite automobilių lemputes, skirtas interjero apšvietimui, lemputes posūkiams, priekiniams, galiniams ar kitos paskirties žibintams. Halogeninės ar Ksenon automobilių lemputės - visa tai už patrauklią ir protingą kainą.

Halogeninės lemputės – klasika. Šiandien dauguma automobilių važinėja būtent su šiomis lemputėmis. Kaitrias lemputes čia reikėtų pamiršti – jos žibintuose šviečia palyginus trumpą laiką bei nepakankamai ryškia šviesa. Tuo tarpu halogeninės šviečia iki 700 valandų. Halogeninės automobilių lemputės šviečia tolygiai, apima didesnį kelio plotą, o kas geriausia, nespigina į akis. Žinoma, tereikia jas ir automobilio žibinto lęšį tinkamai sureguliuoti.

Ksenoninės automobilių lemputės užtikrina itin ryškų, baltą apšvietimą, kai naktis gali tapti diena. Manoma, kad būtent ksenoninės lemputės po tam tikro laiko užims didžiąją rinkos dalį.

Automobilių lemputės „Signedoje“ daugiausiai būna HELLA firmos. Mes esame įsitikinę, jog šios kompanijos produkcija yra originalios kokybės. HELLA nuolat telkia dėmesį į naujas apšvietimo technologijas, taip norėdama padidinti eismo dalyvių saugumą kelyje. HELLA plačiai pritaikoma daugumai transporto priemonių, tokių kaip lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, specialios paskirties transportas ir motociklai.

Tačiau mūsų asortimentas neapsiriboja ties HELLA. Galime pasiūlyti OSRAM, EINPARTS produkciją, kurių gaminamos automobilių lemputės tikrai nenuvils. Jei kyla klausimų, ar norite pasikonsultuoti, parašykite užklausą vadybininkui skiltyje „Pagalba gyvai!“

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: