+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

xenon lemputės

xenon lemputės

Kad lengviau rastumėte reikiamų xenon lempučių:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Automobilių lemputės“, o tada „Xenon lemputės“.

Xenon lemputės - tokios, kurios yra pripildytos ksenono dujomis. Veikimas šiek tiek kitoks nei kitokių lempučių: blokeliai, esant aukštai įtampai, sužadina dujas ir pasimato labai ryški šviesa tarp dviejų elektrodų.

Yra įrodyta, kad Xenon lemputės ir jų tarnavimo laikas yra 10 kartų ilgesnis. Palyginimui: Xenon lemputės šviečia apie 3000 valandų, o tuo tarpu halogeninės - apie 300 valandų. Taigi Xenon lemputės sunaudoja 30% mažiau automobilio energijos.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Taip pat svarbu tinkamai sumontuoti šias lemputes. Xenon lemputės skleidžia ryškesnę šviesą nei halogeninės. Tad iš anksto reikėtų pasirūpinti tinkamu žibintų montavimu, išvengiant spiginimo į akis ir avaringų situacijų sukėlimo. Tačiau ryški šviesa yra didelis privalumas, ypač tamsiuoju paros metu, kai lengviau galima pastebėti ne tik kelio ženklus, bet ir šalikelėje einančius pėsčiuosius.

Yra keletas šių lempučių spalvų: kai kurios spinduliuoja baltą kristalinę spalvą, o kitos baltai melsvą. Baltai melsva spalva ne taip vargina akis, jos patikimos vairuotojams, kurie daug laiko praleidžia kelyje. Tiesa, keičiant lemputes, patariama keisti dvi iš karto, taip norint suvienodinti spalvą.

Šios lemputės dažniausiai montuojamos vokiškos gamybos automobiliuose, vidutinės ir aukštesnės klasės. Tačiau šių lempučių populiarumas dar ir dabar auga.

Jei Jums kyla klausimų ar nerandate Jums tinkančių Xenon lempučių, parašykite mūsų vadybininkui per dešinėje pusėje esantį laukelį “Pagalba gyvai!

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: