Parduotuvių kontaktai

AUTOMOBILIŲ RADIATORIAI, JŲ DALYS akumuliatoriai, jų priedai

AUTOMOBILIŲ RADIATORIAI, JŲ DALYS akumuliatoriai, jų priedai

Jeigu AUTOMOBILIŲ RADIATORIAI, JŲ DALYS akumuliatoriai, jų dalys yra Jūsų prekių krepšelyje, prieš pirkdami apsvarstykite:

  1. Detalės kokybės klausimą. AUTOMOBILIŲ RADIATORIAI, JŲ DALYS akumuliatoriai, jų dalys atitiktų šias kokybes:
  • O – (5 ★) originalios detalės, kurios buvo naudojamos surenkant automobilį gamykloje;
  • Q – (5 ★) originalios detalės analogas;
  • PC – (4 ★) originalios detalės atitikmuo, turintis kokybės sertifikatą „Centro Zaragoza“;
  • PT – (4 ★) detalės, turinčios „Thatcham“ arba „TÜV“ sertifikatą.
  • PQ – (4 ★) detalės, turinčios gamintojo / tiekėjo kokybės patvirtinimą – kokybė atitinka pirmojo montavimo kokybę;
  • PJ – (3.5 ★) geros kokybės neoriginalios dalys;
  • P – (2 ★) neoriginalios dalys;
  1. Automobilio pusę. Kiekviena asortimente esanti detalė turi unikalų kodą, kurio paskutinioji raidė reiškia automobilio pusę. Jeigu raidė yra L (left), tai detalė yra pritaikyta kairiajai, vairuotojo pusei, jei raidė yra R (right), tai detalė pritaikyta dešiniajai, keleivio pusei.
  1. Jeigu kyla neaiškumų renkantis detalę, pasinaudokite pagalbos langeliu „Pagalba gyvai!“ ir pateikite užklausą mūsų vadybininkui.

Šioje kategorijoje nėra prekių.


Automobilio akumuliatorius yra svarbi dalis, leidžianti ne tik užvesti transporto priemonę, bet ir išlaikyti visos elektronikos veikimą. Jeigu norite, kad variklis greitai užsivestų, o elektronika puikiai veiktų, akumuliatoriaus nurodyti startinės srovės bei rezervinio talpumo dydžiai turi sutapti su automobilio gamintojo rekomenduojamomis reikšmėmis. Kitu atveju atsiranda rizika, kad akumuliatorius neveiks taip gerai, kaip turėtų. Tik tuomet, kai atitinka pasirinktų akumuliatorių startinė srovė bei rezervinis talpumas, galite atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus dydį bei gamintojus. Jei pastebėjote, kad Jūsų AUTOMOBILIŲ RADIATORIAI, JŲ DALYS akumuliatoriai, jų dalys neveikia taip, kaip norėtumėte, galite kreiptis į „Signeda“ specialistus. Mes rasime Jūsų automobilio akumuliatoriui lygiareikšmį atitikmenį.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: