+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

automobilių radiatoriai, jų dalys

automobilių radiatoriai, jų dalys

 Sąrašas su kategorijos automobilių radiatoriai dalimis pateikiamas  

Automobilių filtre (prie paieškos) pasirinkus automobilio markę ir modelį (paspauskite išsaugoti).

Katalogas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas, pateikiamas kairiąjame meniu.

Pasirinkite kategoriją AUTOMOBILIŲ RADIATORIAI, JŲ DALYS.

Jums atsidarys visi Automobilių radiatoriai ir jų susijusių dalių sąrašas, jame rasite visas kategorijai priklausančias subkategorijas (pvz. Automobilių radiatoriai > Salono radiatorius), pasirinkdami jas galite susiaurinti atsirandantį prekių sąrašą.

Kad automobilių radiatoriai būtų pasirinkti teisingai:

  • Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą dalį pagal gamintojo OE kodą, pasirinkę automobilio markę ir modelį ir į paiešką įveskite ieškomos dalies gamintojo kodą (OE kodas).
  • Žinokite savo variklio darbinį tūrį (pvz., 2.5 DTI) ir galią (pvz., 110 kw). Prekių pastabose (įėjus į prekės kortelę) pasitikrinkite, ar radiatorius yra tinkamas Jūsų varikliui. Jei bent vienas aprašymas neatitinka, baigdami pirkimą praneškite vadybininkui, kad nesate įsitikinę, ar išsirinkote tinkamą prekę ir pastabose nurodykite gamintojo kodą arba VIN numerį.
  • Aušinimo skysčio ieškokite skyriuje Aksesuarai>Autochemija> Antifrizas.

Jei neradote Jums reikalingos dalies mūsų e. parduotuvėje - susisiekite su mūsų vadybininku, kuris padės rasti. Automobilių radiatoriai gali būti užsakyti pagal specialų užsakymą.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


UAB „Signeda“ parduoda įvairias aušinimo sistemos dalis: automobilių radiatoriai, salono šildymo elementai, kondicionieriai ir kitos prekės. Produkcija yra aukštos kokybės, tad pasižymi eksploatacijos ilgaamžiškumu, naudojimo patogumu. Visa produkcija atitinka Europoje keliamus standartus ir yra sertifikuoti pagal visus reikiamus sertifikatus.

Automobilių radiatoriai ir kitos aušinimo sistemos dalys sudaro nemažą dalį mūsų asortimento. Kartu su mūsų išsamiomis konsultacijomis galėsite sukomplektuoti  patikimą šildymo ir aušinimo sistemą tiek Europos, tiek Azijos, tiek Amerikos gamintojų lengviesiems automobiliams. Taip pat norime priminti, kad keičiami automobilių radiatoriai turi ir visas papildomas dalis, kurios turi būti pakeistos, t.y. radiatoriaus ar išsiplėtimo bakelio kamštis, nes šių dalių kokybė daro įtaką sistemos tarnavimo laikui. Geros kokybės kamščius rasite mūsų kataloge.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: