Parduotuvių kontaktai

aušinimo radiatoriai, jų dalys

aušinimo radiatoriai, jų dalys

Aušinimo radiatoriai atlieka labai svarbią funkciją tarp automobilyje veikiančių komponentų. Variklyje vykstanti aušinimo skysčio cirkuliacija perduodama pro radiatorių, kuris gaunamo oro pagalba ataušina skystį, grįžtantį atgal į variklį. Aušinimo radiatoriai taip pat dažnai naudojami aušinti automatinės pavarų dėžės skysčiui, oro kondicionieriui, įsiurbiamam orui ir kartais variklio alyvai ir vairo stiprintuvo skysčiui. Aušinimo radiatoriai dažnai montuojami vietose, kur gaunamas pakankamas oro kiekis iš automobilio priekio, dažniausiai už priekinių grotelių. Automobiliuose, kuriuose varikliai montuojami per vidurį ar gale, aušinimo radiatoriai vistiek montuojami priekyje, kad ir kokių ilgų aušinimo vamzdelių reikia. Ilgoms transporto priemonėms, tokioms kaip autobusai šoninis oro srautas yra naudojamas varikliui aušinti, o viršutinis srautas daugiausiai oro kondicionieriaus aušinimui.


Mes siūlome labai aukštos kokybės aušinimo radiatorius daugeliui automobilių modelių. Norėdami išsirinkti sau tinkamą radiatorių atkreipkite dėmesį į jo išmatavimus, kurie yra pažymėti prie parduodamų aušinimo radiatorių. Jei abejojate dėl savo pasirinkimo, visada galite nusiųsti užklausą vadybininkui laukelyje „Pagalba gyvai!“, kuris yra puslapio apačioje, dešinėje pusėje.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: