+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

aušinimo radiatoriai, jų dalys

aušinimo radiatoriai, jų dalys

Kad lengviau rastumėte reikiamą aušinimo radiatorių:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, o tada „Aušinimo radiatoriai, jų dalys“.

Mes siūlome labai aukštos kokybės aušinimo radiatorius daugeliui automobilių modelių. Norėdami išsirinkti sau tinkamą radiatorių atkreipkite dėmesį į jo išmatavimus, kurie yra pažymėti prie parduodamų aušinimo radiatorių. Jei abejojate dėl savo pasirinkimo, visada galite nusiųsti užklausą vadybininkui laukelyje „Pagalba gyvai!“, kuris yra puslapio apačioje, dešinėje pusėje.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Aušinimo radiatoriai atlieka labai svarbią funkciją tarp automobilyje veikiančių komponentų. Variklyje vykstanti aušinimo skysčio cirkuliacija perduodama pro radiatorių, kuris gaunamo oro pagalba ataušina skystį, grįžtantį atgal į variklį. Aušinimo radiatoriai taip pat dažnai naudojami aušinti automatinės pavarų dėžės skysčiui, oro kondicionieriui, įsiurbiamam orui ir kartais variklio alyvai ir vairo stiprintuvo skysčiui.

Aušinimo radiatoriai dažnai montuojami vietose, kur gaunamas pakankamas oro kiekis iš automobilio priekio, dažniausiai už priekinių grotelių. Automobiliuose, kuriuose varikliai montuojami per vidurį ar gale, aušinimo radiatoriai vis tiek montuojami priekyje, kad ir kokių ilgų aušinimo vamzdelių reikia. Ilgoms transporto priemonėms, pavyzdžiui, autobusams šoninis oro srautas yra naudojamas varikliui aušinti, o viršutinis srautas daugiausiai oro kondicionieriaus aušinimui.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: