Prekių katalogas
+370 685 64 002
AUTOMOBILIŲ SPARNAI, JŲ DALYS
Prekių katalogas

AUTOMOBILIŲ SPARNAI, JŲ DALYS bakeliai

AUTOMOBILIŲ SPARNAI, JŲ DALYS bakeliai

Prieš renkantis detalę, susipažinkite su šia informacija:

  1. AUTOMOBILIŲ SPARNAI, JŲ DALYS bakeliai atitinka vieną iš šių kokybių:
  • O – (5 ★) originalios detalės, kurios buvo naudojamos surenkant automobilį gamykloje;
  • Q – (5 ★) originalios detalės analogas;
  • PC – (4 ★) originalios detalės atitikmuo, turintis kokybės sertifikatą „Centro Zaragoza“;
  • PT – (4 ★) detalės, turinčios „Thatcham“ arba „TÜV“ sertifikatą.
  • PQ – (4 ★) detalės, turinčios gamintojo / tiekėjo kokybės patvirtinimą – kokybė atitinka pirmojo montavimo kokybę;
  • PJ – (3.5 ★) geros kokybės neoriginalios dalys;
  • P – (2 ★) neoriginalios dalys;
  1. Kiekvienos detalės kodo paskutinioji raidė nurodo, kurios automobilio pusės ši detalė yra. Paskutinioji kodo raidė - L arba R, kurios atitinkamai reiškia left – tai būtų kairioji automobilio pusė, kuri taip pat yra vairuotojo pusė, ir right – dešinioji automobilio pusė, kuri yra keleivio sėdimoji pusė.
  1. Jei Jums kyla klausimų naršant kategoriją AUTOMOBILIŲ SPARNAI, JŲ DALYS bakeliai, parašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Laukelį rasite šio puslapio apačioje, dešinėje pusėje.
Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Kad automobilio langai visuomet būtų švarūs, reikia užtikrinti, kad langų skysčio bakelis būtų pripildytas. Jeigu bakelyje atsiranda skylė ar įbrėžimas, langų skystis gali pradėti varvėti, sunktis pro šalį. Kiti automobilio bakeliai – išsiplėtimo, stiprintuvo ar vairo stiprintuvo, taip pat turi būti geros būklės, kad galėtumėte važiuoti be rūpesčių – lengvai sukti vairą, užtikrinti šilumos pasiskirstymą. Dėl išvardintų priežasčių, nuvykus į servisą ir tikrinant automobilio dalis yra svarbu pažiūrėti, ar turimo AUTOMOBILIŲ SPARNAI, JŲ DALYS bakeliai yra be jokių įbrėžimų ir vis dar tinkamai sulaiko juose esantį skystį. Radus bakeliuose pažeidimus, teks juos arba taisyti, arba pirkti naujus – tą galite padaryti „Signeda“ internetinėje parduotuvėje. Mes parūpinsime Jums kokybiškus bakelius.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: