Prekių katalogas
+370 685 64 002
AUTOMOBILIŲ VEIDRODĖLIAI, JŲ DALYS
Prekių katalogas

AUTOMOBILIŲ VEIDRODĖLIAI, JŲ DALYS oro srauto matuoklės, davikliai

AUTOMOBILIŲ VEIDRODĖLIAI, JŲ DALYS oro srauto matuoklės, davikliai

Prieš renkantis tam tikrą detalę, apsvarstykite:

  1. Detalės kokybės klausimą. AUTOMOBILIŲ VEIDRODĖLIAI, JŲ DALYS oro srauto matuoklės, davikliai gali būti vienos iš šių kokybių:
  • O – (5 ★) originalios detalės, kurios buvo naudojamos surenkant automobilį gamykloje;
  • Q – (5 ★) originalios detalės analogas;
  • PC – (4 ★) originalios detalės atitikmuo, turintis kokybės sertifikatą „Centro Zaragoza“;
  • PT – (4 ★) detalės, turinčios „Thatcham“ arba „TÜV“ sertifikatą.
  • PQ – (4 ★) detalės, turinčios gamintojo / tiekėjo kokybės patvirtinimą – kokybė atitinka pirmojo montavimo kokybę;
  • PJ – (3.5 ★) geros kokybės neoriginalios dalys;
  • P – (2 ★) neoriginalios dalys;
  1. Automobilio pusę. Ar tikrai žinote, kuri automobilio pusė yra kairioji ir dešinioji? Dalys turi savo kodą, kurio paskutinioji raidė nurodo automobilio pusę. Jeigu paskutinė raidė yra R – tai right, dešinioji, dar kitaip vadinama keleivio pusė. Jei raidė yra L – tai left, kairioji, taip pat vairuotojo pusė.
  1. Pasiklydote kategorijoje AUTOMOBILIŲ VEIDRODĖLIAI, JŲ DALYS oro srauto matuoklės, davikliai? Rašykite užklausą mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, kurį rasite šio puslapio apačioje, dešinėje pusėje.
Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Naudojantis oro srauto matuokle, automobilis gali tiksliau nustatyti, kokia oro dalis patenka į vidaus degimo variklį. Pagal tai paprastai yra reguliuojama, kiek turi būti įpurškiama kuro. AUTOMOBILIŲ VEIDRODĖLIAI, JŲ DALYS oro srauto matuoklės, davikliai yra gana naujoviški: naudojami tik elektroniniai, kurie veikia kaip sensoriai. Sugedus tokiai matuoklei ar jos davikliui, automobilio kompiuteriui gali būti sunku sureguliuoti kuro įpurškimą bei išmetamųjų dujų cirkuliaciją (automobiliuose su dyzeliniu varikliu). Prireikus naujų dalių arba jei pastebėjote, kad Jūsų AUTOMOBILIŲ VEIDRODĖLIAI, JŲ DALYS oro srauto matuoklės, davikliai neveikia, Jums gali padėti „Signeda“. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti visas dalis, kurių Jums gali prireikti, kad automobilis veiktų kaip naujas.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: