+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

automobilių veidrodėliai, jų dalys

automobilių veidrodėliai, jų dalys

Sąrašas su kategorijos „Automobilių veidrodėliai“ dalimis pateikiamas:

Automobilių filtre (prie paieškos) pasirinkus automobilio markę ir modelį (paspauskite išsaugoti ir naršykite toliau).

Katalogas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas, pateikiamas kairiąjame meniu.

Pasirinkite kategoriją AUTOMOBILIŲ VEIDRODĖLIAI ir tęskite naršymą pasirinktoje kategorijoje.

Jums bus pateiktas visas atitinkamo automobilio markės ir modelio „Automobilių veidrodėliai“ asortimentas ir susijusių dalių sąrašai, čia rasite visas kategorijai priklausančias subkategorijas (pvz., ž--Automobilių veidrodėliai > automobilių veidrodėlių stiklai), pasirinkdami jas galite susiaurinti atsirandantį prekių sąrašą.

Kad automobilių veidrodėliai būtų pasirinkti teisingai:

  • Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą dalį pagal gamintojo OE kodą, pasirinkę automobilio markę ir modelį ir į paiešką įveskite ieškomos dalies gamintojo kodą (OE kodas);
  • Žinokite veidrodėlio tipą (su apšvietimu, be apšvietimo, su pašildymu ar be pašildymo, su posūkiu veidrodėlyje ar be posūkio). Jei bent vienas aprašymas neatitinka, baigdami pirkimą praneškite vadybininkui, kad nesate įsitikinę, jog išsirinkote teisingą prekę ir pastabose nurodykite gamintojo kodą arba VIN numerį.

Jei neradote Jums reikalingos dalies mūsų e. parduotuvėje - susisiekite su mūsų vadybininku, kuris padės rasti. Automobilių veidrodėliai užsakomi ir pagal specialius užsakymus.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


UAB „Signeda“ yra vienas iš prekybos automobilių veidrodėliais lyderių Baltijos šalyse. Turime įvairios kokybės asortimento, kuris patenkins įvairių klientų poreikius. Tiekiame produkciją, kuri yra pasaulyje žinomų gamintojų. Visi automobilių veidrodėliai yra sertifikuoti ir atitinka Europos sąjungoje keliamus reikalavimus ir standartus. Platus šios kategorijos prekių asortimentas sudaro daugiau nei 2000 pozicijų asortimentą. Asortimentą nuolat pildome, todėl šis skaičius tik didėja. Net jei Jūsų automobilis yra retas, galime padėti ir užsakyti detalę iš savo partnerių Europoje ir visame pasaulyje.

Tiekiami automobilių veidrodėliai yra ne tik geros kokybės bet ir prieinamos kainos, kuri dažnai būna priimtinesnė net ir už naudotus atitikmenis.                                                                                         

UAB "Signeda"  ir viens no vadošajiem automobiļu spoguļu ražotājiem Baltijas valstīs. Mums ir dažādas kvalitātes sortiments, kas apmierinās dažādu klientu vajadzības. Mēs piegādājam pasaulē zināmu ražotāju produktus. Visi auto spoguļi ir sertificēti un atbilst Eiropas Savienības prasībām un standartiem. Plašais šīs kategorijas produktu klāsts ietver vairāk nekā 2000 preču sortimentu. Mēs pastāvīgi papildinām to, tādēļ šis skaits tikai palielinās. Pat ja jūsu automašīna ir reti sastopama, varam palīdzēt un pasūtīt no saviem partneriem Eiropā un visā pasaulē.

Piegādātie auto spoguļi ir ne tikai augstas kvalitātes, bet arī par labām cenām, kas bieži ir pieņemamāka pat par lietotu daļu cenām.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: