Parduotuvių kontaktai

automobilių veidrodėliai, jų dalys

automobilių veidrodėliai, jų dalys

Sąrašas su kategorijos “Automobilių veidrodėliai” dalimis pateikiamas:

Automobilių filtre (prie paieškos) pasirinkus automobilio markę ir modelį (paspauskite išsaugoti ir naršykite toliau).

Katalogas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas, pateikiamas kairiąjame meniu.  

Pasirinkite kategoriją AUTOMOBILIŲ VEIDRODĖLIAI ir tęskite naršymą pasirinktoje kategorijoje.

Jums bus pateiktas visas atitinkamo automobilio markės ir modelio “Automobilių veidrodėliai” asortimentas ir susijusių dalių sąrašai, čia rasite visas kategorijai priklausančias subkategorijas (pvz. Automobilių veidrodėliai > automobilių veidrodėlių stiklai), pasirinkdami jas galite susiaurinti atsirandantį prekių sąrašą.

Kad automobilių veidrodėliai būtų pasirinkti teisingai:

  • Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą dalį pagal gamintojo OE kodą, pasirinkę automobilio markę ir modelį ir į paiešką įveskite ieškomos dalies gamintojo kodą (OE kodas);

  • Žinokite veidodėlio tipą (su apšvietimu, be apšvietimo, su pašildymu ar be pašildymo, su posūkiu veidrodėlyje ar be posūkio). Jei bent vienas aprašymas neatitinka, baigdami pirkimą praneškite vadybininkui, kad nesate įsitikinę, jog išsirinkote teisingą prekę ir pastabose nurodykite gamintojo kodą arba VIN numerį.


Jei neradote Jums reikalingos dalies mūsų e-parduotuvėje - susisiekite su mūsų vadybininku, kuris padės rasti. Automobilių veidrodėliai užsakomi ir pagal specialius užsakymus.


UAB “Signeda” yra vienas iš prekybos automobilių veidrodėliais lyderių Baltijos šalyse. Turime įvairios kokybės asortimento, kuris patenkins įvairių klientų poreikius. Tiekiame produkciją, kuri yra pasaulyje žinomų gamintojų. Visi automobilių veidrodėliai yra sertifikuoti ir atitinka Europos sąjungoje keliamus reikalavimus ir standartus. Platus šios kategorijos prekių asortimentas sudaro daugiau nei 2000 pozicijų asortimentą. Nuolat papildome, todėl šis skaičius tik didėja. Net jei Jūsų automobilis yra retas, galime padėti užsakydami iš savo partnerių Europoje ir visame pasaulyje.Tiekiami automobilių veidrodėliai yra ne tik geros kokybės bet ir prieinamos kainos, kuri dažnai būna priimtinesnė net ir už naudotus atitikmenis.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: