Pasirinkite
automobilį
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį

Automobilių veidrodėliai, jų dalys

Nepasirinktas joks automobilis, norėdami matyti prekes, pasirinkite automobilį, kurio detalių ieškote.

Naujausios prekės kategorijoje: Automobilių veidrodėliai, jų dalys

Šioje autodalių kategorijoje galite sekti naujausių mūsų asortimento prekių naujienas. Pabrėžiame, kad šiame sąraše rodomos visų automobilių modelių prekės – nesuklyskite rinkdamiesi. Kategorijos „Automobilių veidrodėliai, jų dalys“ dalys Jūsų automobiliui bus parodytos tik pasirinkus Jūsų norimą modelį ir paspaudus aukščiau esantį mygtuką „Pasirinkite automobilį“.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Ar galima prekes atsiimti fizinėse parduotuvėse?

    Taip, prekes nemokamai atsiimti galima visose Lietuvoje esančiose Signedos fizinėse parduotuvėse. Dažniausiai prekės iš kitų parduotuvių yra pristatomos per 1–3 d. d.


Užsisakykite atsiimti prekes šiuose miestuose:

Jei renkantis kategorijos AUTOMOBILIŲ VEIDRODĖLIAI, JŲ DALYS prekes iškilo klausimų  visada galite užsukti į mūsų fizines parduotuves žemiau pateiktuose miestuose. Parduotuvėse galite ne tik atsiimti prekes, bet ir prieš pirkdami pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Užsisakę jums reikiamą originalią detalę internetu, ją atsiimti galėsite jau kitą darbo dieną artimiausioje mūsų fizinėje parduotuvėje. Automobilių dalys užsakytos internetu yra pristatomos ne tik į mūsų fizines parduotuves, bet ir į įvairius miestus bei priemiesčius. Parduotuvėse gausite ne tik profesionalią pagalbą iš mūsų vadybininkų, bet ir galimybę naujas detales apžiūrėti prieš pirkdami. Automobilių dalys užsakius internetu, jos yra pristatomos ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, bet ir į mažesnius miestus, bei rajonus, kaip Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Kretinga, Kudirkos Naumiestis. Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai,Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai. Lietuvoje prekės pristatome į namus nemokamai, jeigu jūsų prekių suma yra didesnė nei 86 €. Jeigu suma yra mažesnė, siuntos kaina yra skaičiuojama atsižvelgiant į prekių svorį. Taip pat galite pasinaudoti ir DPD pristatymu. Užsisakius prekių pristatymą į UAB Signeda parduotuves, jas pristatysime per 1 d. d. Atsarginių autodalių pristatymas į namus truks 1–2 d. d. Jūsų siuntas į kitas Europos Sąjungos ar NVS šalis pristatysime per 3–10 d. d. Apie išsiųstas ar paruoštas atsiimti prekes Jus informuos mūsų vadybininkai trumpąja žinute. Plačiau apie pristatymo sąlygas galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.signeda.lt/parduotuves-taisykles#delivery

Automobilių veidrodėliai

UAB Signeda yra vienas iš prekybos automobilių veidrodėliais lyderių Baltijos šalyse. Turime įvairios kokybės veidrodėlių, kurie patenkins įvairių klientų poreikius. Tiekiame pasaulyje žinomų gamintojų produkciją. Visi mašinų veidrodėliai yra sertifikuoti ir atitinka Europos Sąjungoje keliamus reikalavimus bei priimtus standartus. Platų šios kategorijos veidrodėlių ir jų dalių asortimentą sudaro daugiau nei 2000 prekių, parduodamų ir internetu, ir fizinėse parduotuvėse. Asortimentą nuolat pildome, todėl šis skaičius pastoviai didėja. Net jei Jūsų automobilis yra itin retas, galime padėti ir užsakyti detalę iš savo partnerių Europoje bei visame pasaulyje. 

 

Mūsų asortimente rasite veidrodėlius su apšvietimu, be apšvietimo, su pašildymu, be pašildymo, su posūkiu, be posūkio. Tiekiami automobilių veidrodėliai yra ne tik geros kokybės, bet ir už  prieinamą kainą, kuri dažnai būna priimtinesnė net ir už naudotus šių detalių atitikmenis.

 

Kaip išsirinkti kokybiškus automobilio veidrodėlius?


Dažnai į mus kreipiasi klientai, kurie nežino, į ką atsižvelgti norint išsirinkti kokybiškus automobilių veidrodėlius. Veidrodėliai yra esminė vairuojamo automobilio aplinkos stebėjimo detalė. Tad renkantis juos svarbu atsižvelgti į tam tikras šios detalės savybes, specifikacijas. Žemiau pateikiame kelis kriterijus, kurie palengvins kokybiškų automobilio veidrodėlių atrankos procesą.

Veidrodėlių tipas. Pagal reguliavimo tipą veidrodėliai automobiliui skiriami į du tipus – rankinio arba elektrinio reguliavimo. Elektriniai veidrodėliai leidžia vairuotojui patogiai juos reguliuoti iš vidaus, o tai suteikia papildomą patogumą ir saugumą vairavimo metu.

Šiais laikais beveik visi naujesnių mašinų veidrodėliai yra elektra valdomi. Tačiau nenustebkite, jei perkant senesnį naudotą automobilį, veidrodėliai jame bus reguliuojami rankiniu būdu. Rinkdamiesi naujus veidrodėlius būtinai atsižvelkite į tai, ar jų reguliavimo tipas suderinamas su jūsų automobiliu.

Veidrodėlių formos ir dydis. Skirtingos automobilių markės ir modeliai pasižymi skirtingomis veidrodėlių formomis ir dydžiais. Labai svarbu pasirinkti veidrodėlius, kurie yra suderinami būtent su jūsų vairuojamo automobilio modeliu. Taip bus užtikrintas geras automobilio ir aplink jį esančios aplinkos matomumas.

Veidrodėlių dangteliai. Verta pasvarstyti ir apie veidrodėlių su reguliuojamais dangteliais įsigijimą. ši funkcija gali apsaugoti veidrodėlius nuo apibraižymų ar įtrūkimų,  kai automobilis pastatytas judraus eismo vietose arba juo važiuojama per siauras erdves.

Veidrodėlių stiklų medžiaga. Daug ką nustebins faktas, jog veidrodėlių stiklai gali būti pagaminti ir iš stiklo, ir iš plastiko. Kokią medžiagą geriausia rinktis? Tai labai priklauso nuo jūsų poreikių ir prioritetų. Plastikiniai stiklai yra lankstesni ir atsparesni smūgiams. Tačiau matomumas per stiklinius veidrodėlius paprastai yra geresnis. Taip pat stikliniai veidrodėliai yra daug atsparesni smulkesniems pabraižymams bei dėl temperatūrų kaitos atsirandančiai veidrodėlių deformacijai.

Veidrodėlių stiklų šildymas. Kai kuriuose automobiliuose yra galimybė įjungti veidrodėlių šildymo funkciją. Ji padeda vairavimo metu išvengti rūko ir dulkių, lietaus lašų kaupimosi ant veidrodėlių paviršiaus. Jei jūsų automobilis šią funkciją turi, galbūt verta paieškoti ir veidrodėlių, galinčių automatinį šildymą palaikyti?

Veidrodėlių automatika. Itin moderniuose automobiliuose yra įdiegta automatinio reguliavimo funkcija. Pagal ją veidrodėliai prieš kiekvieną važiavimą automatiškai sureguliuojamipagal vairuotojo pasirinktą sėdėjimo poziciją. Natūralu, jog tam, kad automatinis reguliavimas veiktų pagal gamintojo numatytą tvarką, reikalingi šią funkciją palaikantys veidrodėliai.

Veidrodėlių suderinamumas. Prieš įsigyjant veidrodėlius, reikia įsitikinti, kad jie bus suderinami ne tik su pasirinktos transporto priemonės kėbulo matmenimis. Atkreipkite dėmesį ir į gamintojo nurodytą tvirtinimo būdą bei veidrodėlių tinkamumą unikaliems tvirtinimo taškams.

Pasirinkdami veidrodėlius atkreipkite dėmesį ir į gamintojo saugumo sertifikatus. Jų buvimas yra papildomas kokybės ženklas, patikinantis pirkėją apie detalių patikimumą ir efektyvumą. 

Automobilių veidrodėlių priežiūra

Jei norite, jog veidrodėliai kuo ilgiau efektyviai jums tarnautų, verta tinkamai pasirūpinti jų priežiūra. Pirmiausia, ir turbūt svarbiausia, – kokybiškas veidrodėlių valymas. Purvas ir įvairūs nešvarumai ne tik kliudo aiškiai stebėti aplinką vairavimo metu, bet ilgainiui gali neigiamai paveikti ir veidrodėlių stiklus. Jog to išvengtumėte, reguliariai valykite stiklus paprastu drėgnu skudurėliu. Didesnių nešvarumų pašalinimui galima naudoti specialiai šiems darbams pritaikytus stiklų valiklius.

Taip pat patariame reguliariai patikrinti, ar veidrodėliai pritvirtinti stabiliai. Jei apžiūros metu pastebite, jog viena ar kita jų dalis yra įtrūkusi ar įskilusi, patariame ilgai nedelsti ir pasirūpinti šių dalių keitimu. 


Prieš pirkdami veidrodėlius visada galite  pasitarti su jūsų pažįstamais automobilių meistrais.

Taip pat norint gauti profesionalias konsultacijas patariame kreiptis ir į Signeda specialistus. Galite būti užtikrinti – geriausiai jūsų automobiliui tinkantys veidrodėliai ar unikalios automobilių veidrodėlių dalys  bus parinktos patogiai ir greitai.