Parduotuvių kontaktai

veidrodėlio stiklas su padėkliuku

veidrodėlio stiklas su padėkliuku

Prieš ieškodami detalių, pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tai susiaurins paiešką.

Jeigu kyla klausimų, ar veidrodėlio stiklas su padėkliuku tikrai tiks Jūsų pasirinktam automobiliui arba nežinote, kaip išsirinkti tinkamą detalę, rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“.

Veidrodėlio stiklas su padėkliuku – matomumui itin reikšminga automobilio detalė. Jeigu stiklas yra įskilęs, purvinas arba kitaip pažeistas, sumažėja vairuotojo matomumo laukas ir automatiškai kyla pavojus visiems eismo dalyviams: galite nepastebėti pėsčiojo, einančio už automobilio, greitai važiuojančio automobilio kitoje juostoje ar neįvertinti atstumo iki tam tikrų automobilių parkuojantis.

Veidrodėlio stiklas dažnai turi tokią funkciją – yra šildomas. Tai išties patogu žiemos laikotarpiu, kai, prieš pradedant važiuoti, nereikia grandyti ledo ar valyti sniego.

Tad ši automobilio detalė, kuri tikrai nekainuoja daug, turėtų būti nepažeista ir prižiūrima kiekvieno automobilio savininko.  

Šioje kategorijoje nėra prekių.Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: