+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

veidrodėlis

veidrodėlis

Prieš ieškodami detalės, pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tai susiaurins paiešką.

Jeigu kyla kokių nors klausimų, pavyzdžiui, ar veidrodėlis tikrai tiks Jūsų pasirinktam automobiliui arba nežinote, kaip išsirinkti tinkamą detalę, rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“.

Veidrodėlis – transporto priemonės išorėje esanti detalė, kurios paskirtis – leisti vairuotojui matyti daugiau. Veidrodėliai būna sureguliuoti taip, jog vairuotojas galėtų matyti, kas dedasi už transporto priemonės ar net vadinamoje aklojoje zonoje, t. y. periferinėse regėjimo ribose.

Svarbu, kad veidrodėlis būtų sureguliuotas tinkamai – pagal vairuotojo ūgį, sėdėjimo padėtį. Visgi ši detalė yra labai svarbi – matomumas yra kone svarbiausias saugumo faktorius kelyje.

Veidrodėlis gali būti šildomas, kad nereikėtų valyti sniego, grandyti ledo žiemos metu. Taip pat gali turėti elektrochrominį apšvietimą, kuris sumažina atspindžius, skleidžiamus kitų transporto priemonių. Vis dažniau naujuose automobiliuose į veidrodėlį įmontuoja posūkį – gamintojai teigia, jog posūkis veidrodėlyje yra kur kas svarbesnis ir reikšmingesnis už posūkį automobilio lempose. Anot gamintojų, veidrodėlis su posūkiu pagerina automobilio pastebimumą, manevringumą – ypatingai tamsiuoju paros metu.

Rodyti daugiau Rodyti mažiauPasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: