Parduotuvių kontaktai

automobiliu zibintai automobilių radiatoriai, jų dalys

automobiliu zibintai automobilių radiatoriai, jų dalys
Šiame sąraše pateikiami AUTOMOBILIŲ ŽIBINTAI, JŲ DALYS automobilių radiatoriai ir jų dalys. Jei nesate įsitikinę dėl išsirinktos prekės ar jos nerandate - rašykite į "Pagalba Gyvai", dažnai specialias prekes galime užsakyti iš savo tiekėjų duomenų bazės. Rinkdamiesi prekes atkreipkite dėmesį į pastabas, jose aprašyta, kokio tipo varikliui yra skirtos aušinimo sistemos dalys. Renkantis aušinimo sistemos dalis yra būtina žinoti automobilio metus (pvz. 2010), variklio darbinį tūrį (pvz. 2.5l) ir galią (pvz. 110kw). Garantijos radiatoriams teikiamos

Radiatorius, turi viršutinius ir apatinius bakelius, kurie jungiami su šerdimi. Radiatoriai automobiliams reikalingi dėl to, kad jie perduoda variklio šilumos perteklių į aplinką. Todėl jiems itin svarbus kokybiškas aušinimo skystis. Jeigu dingsta aušinimo skystis arba pastebite, kad variklis po truputį vis daugiau kaista – gali būti, kad Jums reikia pasitikrinti savo radiatorių ar kitas aušinimo sistemos dalis. Jei turimo AUTOMOBILIŲ ŽIBINTAI, JŲ DALYS automobilių radiatoriai, jų dalys genda, galite kreiptis į „Signeda“ specialistus. Mes parinksime tas dalis, kurios leis tinkamai naudotis varikliu ir užtikrins, kad Jūsų automobilis važiuos be problemų.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: