+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

automobilių žibintai, jų dalys

automobilių žibintai, jų dalys

Automobilių žibintai ir platus jų asortimentas išties gali stebinti. Iš pradžių atsirado halogeniniai, kiek vėliau – ksenoniniai, bi-ksenoniniai, dabar LED tipo žibintai. Taip, jie konkuruoja tarp savęs ir taip, jie su lig kiekviena diena tobulėja. Yra išrandama vis kita naujovė, prisitaikymas prie automobilio: vieni turi posūkių apšvietimo funkciją, kiti apšviečia kur kas didesnį plotą, treti ilgiau tarnauja.

Kaip pasirinkti tinkamus žibintus?

„Automobilių žibintai“ asortimento sąrašas pateikiamas  Automobilių filtre (prie paieškos), pasirinkus automobilio markę ir modelį (paspauskite išsaugoti).

Katalogas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas.  

Pasirinkite kategoriją „Automobilių žibintai“.

Jums atsidarys visas Automobilių žibintų ir jų susijusių dalių sąrašas, jame rasite visas kategorijai priklausančias subkategorijas (pavyzdžiui, Automobilių žibintai -> Priešrūkiniai žibintai ir t.t.), pasirinkdami jas galite susiaurinti atsirandantį prekių sąrašą.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Kad automobilių žibintai būtų išsirinkti teisingai:

  • Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą dalį pagal gamintojo OE kodą, pasirinkę automobilio markę ir modelį ir į paiešką įveskite ieškomos dalies gamintojo kodą (OE kodas)
  • Žinokite kokio tipo automobilių žibintai Jums yra reikalingi (Paprasti, Xenon, LED, su žibinto aukščio reguliavimu ir t.t.)
  • Nepamirškite, kad dažnai būna reikalingi ir visi tvirtinimai, fiksatoriai, plastmasinės dalys, lemputės, kurias galėsite rasti ir įsigyti papildomai naršydami e-parduotuvės kataloge.

Jei Jums kyla klausimų ir nežinote, kokie automobilių žibintai tiktų ir patiktų labiausiai – visuomet kreipkitės, mielai pakonsultuosime. Jums tereikia paspausti dešinėje pusėje (apačioje) esančią nuorodą „Pagalba gyvai!“

Kaip minėjome, automobilių žibintai būna skirtingų rūšių. Manome, kad Jums pravartu būtų sužinoti kiekvieno žibintų tipo privalumus.

  • Halogeniniai žibintai šviečia iki 700 valandų. Tai jau yra privalumas, nes paprastos kaitrinės lemputės šviečia tikrai ne taip ilgai ir palyginus su halogeninėmis – kaitrinių lempučių šviesa yra blanki. Taip pat tokie žibintai apima palyginti didelį kelio plotą tamsiuoju paros metu. O geriausia, jog halogeniniai automobilių žibintai nespigina į akis priešais važiuojantiems automobiliams – tai padeda išvengti nepageidaujamų avarinių situacijų.

  • Ksenoniniai automobilių žibintai šviečia baltai, todėl dažnai juokaujama, jog šie žibintai naktį paverčia diena. Šiuos žibintus labai svarbu tinkamai sureguliuoti – kitaip gali akinti vairuotojus. Įdomu, kad įprastuose ksenoniniuose žibintuose, būtent tolimosioms šviesoms yra naudojamos halogeninės lemputės. O biksenoniniuose – ksenoninės lempos. Tiesa, ksenoniniai automobilių žibintai šviečia 2.5 karto šviesiau (lyginant su halogeniniais). Kiekvienam vairuotojui verta žinoti, jog ksenoniniuose žibintuose dažnai būna įmontuotos pasisukančios lempos, kurios tikrai prideda saugumo vairuojant naktį.

  • LED žibintai dabar naudojami ne tik kaip rūko, stovėjimo, stabdymo žibintai, bet ir dienos šviesos. LED automobilių žibintai gali pasisukti apie 20 laipsnių į abi puses (taip pat kaip ir ksenoniniai), tad apšviestas matymo laukas yra platesnis. Geriausia, jog šie žibintai yra labai taupūs energijai, taip ir automobilio akumuliatorius tarnaus ilgiau, ir gamta bus saugesnė.

Kalbant apie mūsų pardavinėjamus automobilių žibintus, derėtų pasigirti, jog UAB „Signeda“  - viena ilgiausiai dirbančių didmeninės prekybos įmonių, kurios didelę dalį asortimento sudaro automobilių žibintai. Turime vieną didžiausių Baltijos šalyse asortimentų. Automobilių žibintai ir jų dalys sudaro daugiau nei 5000 pozicijų. UAB Signeda automobilių žibintai tiekiam iš vieno patikimiausių ir gerai pasaulinėje rinkoje žinomo gamintojo TYC Brother industrial. Šis koncernas yra lyderiaujantis žibintų tiekėjas pasaulyje. Šio gamintojo asortimentas yra pamėgtas ir Lietuvos pirkėjų, dėl ypatingo dėmesio kokybei, ją patvirtina ir ISO9000 ir OS9000, TUV sertifikatai. Šie automobilių žibintai yra be visa ko parduodami ir už labai priimtinas kainas lyginant su Europoje gaminamais žibintais ir netgi lyginant su naudotais atitikmenimis. Taip pat galime pasiūlyti ir itin platų originalių žibintų asortimentą, tokių gamintojų kaip Hella, Valeo ar Magneti Marelli.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: