Parduotuvių kontaktai

automobilių žibintai, jų dalys

automobilių žibintai, jų dalys

Automobilių Žibintai asortimento sąrašas pateikiamas  

Automobilių filtre (prie paieškos) pasirinkus automobilio markę ir modelį (paspauskite išsaugoti).

Katalogas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas.  

Pasirinkite kategoriją Automobilių žibintai.

Jums atsidarys visas Automobilių žibintų ir jų susijusių dalių sąrašas, jame rasite visas kategorijai priklausančias subkategorijas (pvz. Automobilių žibintai > Priešrūkiniai žibintai ir t.t.), pasirinkdami jas galite susiaurinti atsirandantį prekių sąrašą.

Kad automobilių žibintai būtų išsirinkti teisingai:

  • Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą dalį pagal gamintojo OE kodą, pasirinkę automobilio markę ir modelį ir į paiešką įveskite ieškomos dalies gamintojo kodą (OE kodas)

  • Žinokite kokio tipo automobilių žibintai Jums yra reikalingi (Paprasti, Xenon, LED, su žibinto aukščio reguliavimu ir t.t.)

  • Nepamirškite, kad dažnai būna reikalingi ir visi tvirtinimai, fiksatoriai, plastmasinės dalys, lemputės, kurias galėsite rasti ir įsigyti papildomai naršydami e-parduotuvės kataloge.

Jei neradote Jums reikalingo žibinto mūsų e-parduotuvėje - susisiekite su mūsų vadybininku, kuris padės rasti Jūsų ieškomus žibintus ir užsakys juos pagal specialų užsakymą.

UAB Signeda - viena ilgiausiai dirbančių didmeninės prekybos įmonių, kurios didelę dalį asortimento sudaro automobilių žibintai. Turime vieną didžiausių Baltijos šalyse asortimentų. Automobilių žibintai ir jų dalys sudaro daugiau nei 5000 pozicijų. UAB Signeda automobilių žibintai tiekiam iš vieno patikimiausių ir gerai pasaulinėje rinkoje žinomo gamintojo TYC Brother industrial. Šis koncernas yra lyderiaujantis žibintų tiekėjas pasaulyje. Šio gamintojo asortimentas yra pamėgtas ir Lietuvos pirkėjų, dėl ypatingo dėmesio kokybei, ją patvirtina ir ISO9000 ir OS9000, TUV sertifikatai. Šie automobilių žibintai yra be visa ko parduodami ir už labai priimtinas kainas lyginant su Europoje gaminamais žibintais ir netgi lyginant su naudotais atitikmenimis. Taip pat galime pasiūlyti ir itin platų originalių žibintų asortimentą, tokių gamintojų kaip Hella, Valeo ar Magneti Marelli.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: