Pasirinkite
automobilį
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį

Automobilių žibintai, jų dalys

Nepasirinktas joks automobilis, norėdami matyti prekes, pasirinkite automobilį, kurio detalių ieškote.

Naujausios prekės kategorijoje: Automobilių žibintai, jų dalys

Šioje autodalių kategorijoje galite sekti naujausių mūsų asortimento prekių naujienas. Pabrėžiame, kad šiame sąraše rodomos visų automobilių modelių prekės – nesuklyskite rinkdamiesi. Kategorijos „Automobilių žibintai, jų dalys“ dalys Jūsų automobiliui bus parodytos tik pasirinkus Jūsų norimą modelį ir paspaudus aukščiau esantį mygtuką „Pasirinkite automobilį“.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Ar galima prekes atsiimti fizinėse parduotuvėse?

    Taip, prekes nemokamai atsiimti galima visose Lietuvoje esančiose Signedos fizinėse parduotuvėse. Dažniausiai prekės iš kitų parduotuvių yra pristatomos per 1–3 d. d.


Užsisakykite atsiimti prekes šiuose miestuose:

Jei renkantis kategorijos AUTOMOBILIŲ ŽIBINTAI, JŲ DALYS prekes iškilo klausimų  visada galite užsukti į mūsų fizines parduotuves žemiau pateiktuose miestuose. Parduotuvėse galite ne tik atsiimti prekes, bet ir prieš pirkdami pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Užsisakę jums reikiamą originalią detalę internetu, ją atsiimti galėsite jau kitą darbo dieną artimiausioje mūsų fizinėje parduotuvėje. Automobilių dalys užsakytos internetu yra pristatomos ne tik į mūsų fizines parduotuves, bet ir į įvairius miestus bei priemiesčius. Parduotuvėse gausite ne tik profesionalią pagalbą iš mūsų vadybininkų, bet ir galimybę naujas detales apžiūrėti prieš pirkdami. Automobilių dalys užsakius internetu, jos yra pristatomos ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, bet ir į mažesnius miestus, bei rajonus, kaip Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Kretinga, Kudirkos Naumiestis. Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai,Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai. Lietuvoje prekės pristatome į namus nemokamai, jeigu jūsų prekių suma yra didesnė nei 86 €. Jeigu suma yra mažesnė, siuntos kaina yra skaičiuojama atsižvelgiant į prekių svorį. Taip pat galite pasinaudoti ir DPD pristatymu. Užsisakius prekių pristatymą į UAB Signeda parduotuves, jas pristatysime per 1 d. d. Atsarginių autodalių pristatymas į namus truks 1–2 d. d. Jūsų siuntas į kitas Europos Sąjungos ar NVS šalis pristatysime per 3–10 d. d. Apie išsiųstas ar paruoštas atsiimti prekes Jus informuos mūsų vadybininkai trumpąja žinute. Plačiau apie pristatymo sąlygas galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.signeda.lt/parduotuves-taisykles#delivery

Automobilių žibintai


Tvarkingi automobilio žibintai užtikrina gerą matomumą kelyje. Jie suteikia ne tik daugiau saugumo kelyje, bet ir pagerina automobilio estetinę išvaizdą. Geras matomumas, ypač tamsiu paros metu, gali išgelbėti labai daug gyvybių. Mūsų asortimente rasite daugiau kaip 20 000 žibintų skirtingoms automobilių markėms ir modeliams. Jei atėjo laikas atnaujinti žibintus, pas mus tikrai rasite tinkamiausią variantą. Platus internetu parduodamų žibintų asortimentas išties gali nustebinti. Iš pradžių atsirado halogeniniai, kiek vėliau – ksenoniniai, biksenoniniai ir LED tipo žibintai. Atsiranda vis daugiau naujovių,skirtų  automobilių žibintams: vieni turi posūkių apšvietimo funkciją, kiti apšviečia kur kas didesnį plotą, treti ilgiau tarnauja. Kaip minėjome, automobilių žibintai yra įvairių rūšių. Manome, kad Jums pravartu būtų sužinoti kiekvieno žibintų tipo privalumus.


  • Halogeniniai žibintai šviečia iki 700 valandų. Tai jau yra privalumas, nes paprastos kaitrinės lemputės šviečia tikrai ne taip ilgai ir, palyginus su halogeninėmis, kaitrinių lempučių šviesa yra blanki. Taip pat tokie žibintai apima palyginti didelį kelio plotą tamsiu paros metu. Bet svarbiausia, jog automobilių halogeniniai žibintai nespigina priešais važiuojančių automobilių vairuotojams į akis – tai padeda išvengti nepageidaujamų avarinių situacijų.


  • Ksenoniniai automobilių žibintai šviečia baltai, todėl dažnai juokaujama, jog šie žibintai naktį paverčia diena. Šiuos žibintus labai svarbu tinkamai sureguliuoti, kitaip gali akinti priešais  važiuojančių automobilių vairuotojus. Įdomu, kad įprastuose ksenoniniuose žibintuose būtent tolimosioms šviesoms naudojamos halogeninės lemputės, o biksenoniniuose – ksenoninės lempos. Tiesa, ksenoniniai automobilių žibintai šviečia 2,5 karto šviesiau (lyginant su halogeniniais). Kiekvienam vairuotojui verta žinoti, jog ksenoniniuose žibintuose dažnai būna įmontuotos pasisukančios lempos, kurios tikrai suteikia daugiau saugumo vairuojant naktį.


  • LED žibintai dabar naudojami ne tik kaip rūko, stovėjimo, stabdymo, bet ir dienos žibintai. LED automobilių žibintai gali pasisukti apie 20 laipsnių į abi puses (taip pat kaip ir ksenoniniai). Tad apšviestas matymo laukas yra platesnis. Svarbiausia, jog šie žibintai yra labai taupūs, tad ir automobilio akumuliatorius tarnaus ilgiau, o tuo pačiu   bus saugoma gamta.

Dažniausi automobilio žibintų gedimai

Natūralu, jog universalūs žibintai yra bene dažniausiai naudojama automobilio dalis. Todėl ilgainiui vairuotojas susiduria su įvairiais žibintų ir jų komponentų gedimais. Pastebėtus gedimus, defektus svarbu kuo greičiau pašalinti, kad prastas apšvietimas nekeltų pavojaus vairuotojui ir kitiems eismo dalyviams. Žemiau pateikiame dažniausiai pasitaikančių žibintų gedimų sąrašą.

Perdegusios apšvietimo lemputės. Bene dažniausiai pasitaikanti žibintų gedimo priežastis. Apšvietimo lemputės gali neveikti dėl natūralaus perdegimo, atsiradusio po ilgo eksploatavimo laiko. Bet jei naujos lemputės šviečia blausiai (arba šviesos ryškumas dažnai kinta), problema gali slypėti lemputės  lizde, kontaktiniuose laiduose. Nenustačius gedimų šiose vietose, verta profesionaliame ir patikimame autoservise patikrinti automobilio elektros grandinės būklę. 

Mechaniniai pažeidimai. Eismo įvykių ar vairavimo nelygiu keliu metu  gali atsirasti mechaninių žibinto pažeidimų.Taip bus pažeistas ir žibinto stabilumas bei sandarumas. Reguliariai tikrinkite automobilio žibintus. Pastebėję didesnius ar mažesnius įtrūkimus ar įdaužas, nedelsdami suremontuokite ar pakeiskite defektų turinčias dalis.

Korozijos ir drėgmės poveikis. Jei norite, jog automobilio žibintai veiktų efektyviai, užtikrinkite jų sandarumą ir stabilumą. To neužtikrinus, automobilių žibintai ne tik akina kitus eismo dalyvius, bet ir  neužtikrina pakankamo apšvietimo lygio. Nesandarių žibintų viduje daug greičiau kaupiasi drėgmė, ko pasėkoje prasideda rūdijimas. Korozija gali neigiamai paveikti įvairius žibinto kontaktinius laidus ar jungiklius. Tad jei pastebite, jog žibintuose kaupiasi drėgmė,  išvalykite perteklinį vandenį .  Pasirūpinkite, jog žibintai būtų stabiliai ir sandariai įtvirtinti jiems skirtose vietose.

Išsklaidymo lęšio drumstimasis. Žibintų išsklaidymo lęšiai yra itin jautrūs įvairiems smūgiams, pažeidimams. Po ilgesnio naudojimo  jiems būdingas skaidrumo praradimas. Paprastai tariant, lęšiai drumsčiasi. Ši problema gali būti sprendžiama dvejopai. Vis dažniau pašalinti paprastą drumstumą renkamasi lęšius poliruojant. Tačiau jei žibinto lęšiai pažeisti stipriau, poliravimas gali būti nenaudingas. Tokiu atveju prireikia  žibinto arba  žibinto lęšių keitimo.

Elektros sistemos dalių gedimai. Elektros energiją veikiantiems žibintams važiavimo metu tiekia generatorius. Tam, jog elektra sklandžiai ir efektyviai pasiektų žibintus, svarbi gera visų grandinės komponentų veikimo būklė. Jei prastai veiks žibintų kontaktiniai laidai, jungikliai, lizdas ar kitos grandinės dalys, energija bus perduodama netolygiai, neefektyviai. Žibintų elektros sistemos gedimai pasireiškia apsiblaususiomis lempomis, sumažėjusiu, arba neprognozuojamai kintančiu, žibintų šviesos intensyvumu. Didesnių problemų atveju lempos gali apskritai nedegti. Reguliariai tikrinkite, ir, prireikus, nedelsdami taisykite žibintų elektros sistemą.


Automobilio žibintų priežiūra

Norint kuo ilgiau džiaugtis kokybiškai veikiančiais automobilių žibintais, patariama skirti pakankamai dėmesio jų priežiūrai. Reguliariai tikrinkite žibintų sandarumą bei jų tvirtinamų dalių stabilumą. Žibintų išorėje ir viduje susikaupusius nešvarumus, dulkes valykite minkštais audiniais, šepetėliais. Valymui naudoti galite automobilių stiklams ar plastmasei tinkančias valymo priemones, distiliuotą  vandenį. Taip pat laiku pasirūpinkite reguliariu žibintų poliravimu,, sugedusių ar sulūžusių dalių keitimu, remontu.

Signeda internetinėje parduotuvėje klientams siūlomi įvairūs LED, ksenoniniai, halogeniniai universalūs žibintai automobiliui bei jų dalys. Ilgametis bendradarbiavimas su daugiau nei 50 tiekėjų ir nuolatinė pasiūlos plėtra garantuoja, jog mūsų parduotuvėje norimas prekes išsirinksite itin geromis kainomis.