Parduotuvių kontaktai

galiniai žibintai, jų dalys

galiniai žibintai, jų dalys

Galiniai žibintai yra svarbūs ne tik Jūsų saugumui, pastebėjimui tamsiu paros, matomumui kitiems vairuotojams, kada stabdote ar keičiate krytį, bet jie taip pat pabrėžia Jūsų automobilio išskirtinį ir stilingą modelį, kuris kartais atsiskleidžia tik tamsoje. Nuo paprastų atšvaitų ir kaitrinių lempučių iki naujausių optikos pluošto ir LED žibintų, mes galime pasiūlyti visa tai, kas atitiks Jūsų poreikius.


Norėdami matyti galinių žibintų sąrašą Jūsų automobiliui, pirmiausia puslapio viršuje pasirinkite automobilio markę ir modelį. Jei žinote originalų galinio žibinto kodą, galite jį įvesti į detalės kodo paieškos laukelį. Sau tinkamą žibintą galite išsirinkti iš pateikto sąrašo, tačiau turite žinoti:

  • Automobilio pagaminimo metai;

  • Modelio modifikacija (GTI, R Type ir pan.);

  • Kėbulo tipas (sedanas, universalas, hečbekas, kupė);

  • Galinio žibinto pusė (dešinė, kairė);

  • Galiniams žibintams iš dviejų dalių – lokacija (vidinis arba išorinis).

  • Galinio žibinto tipas (LED ar paprastas).


Jeigu Jūs nesate užtikrintas dėl tinkamo pasirinkimo, visada galite nusiųsti užklausą per puslapio apačioje, dešinėje pusėje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: