+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

galiniai žibintai, jų dalys

galiniai žibintai, jų dalys

Kad lengviau rastumėte reikiamų galinių žibintų:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Automobilių žibintai, jų dalys“, o tada „Galiniai žibintai, jų dalys“.

Galiniai žibintai yra svarbūs ne tik Jūsų saugumui, pastebėjimui tamsiu paros, matomumui kitiems vairuotojams, kada stabdote ar keičiate krytį, bet jie taip pat pabrėžia Jūsų automobilio išskirtinį ir stilingą modelį, kuris kartais atsiskleidžia tik tamsoje. Nuo paprastų atšvaitų ir kaitrinių lempučių iki naujausių optikos pluošto ir LED žibintų, mes galime pasiūlyti visa tai, kas atitiks Jūsų poreikius.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Kokybė, renkantis žibintus, labai svarbi. Nesvarbu, ar tai priekiniai, ar galiniai žibintai – visi jie yra palyginti trapūs. Dėl šios priežasties reikia rinktis kuo kokybiškesnius žibintus, kurie nebūtų pažeisti ar padirbti. Kokybė čia labai svarbi: galiniai žibintai užtikrina saugumą, nes svarbiausia žibintų funkcija yra stabdžių šviesų parodymas. Antroji funkcija – pagerinti matomumą, esant itin prastoms oro sąlygoms.

Norėdami matyti galinių žibintų sąrašą Jūsų automobiliui, pirmiausia puslapio viršuje pasirinkite automobilio markę ir modelį. Jei žinote originalų galinio žibinto kodą, galite jį įvesti į detalės kodo paieškos laukelį. Sau tinkamą žibintą galite išsirinkti iš pateikto sąrašo, tačiau turite žinoti:

  • Automobilio pagaminimo metai;
  • Modelio modifikacija (GTI, R Type ir pan.);
  • Kėbulo tipas (sedanas, universalas, hečbekas, kupė);
  • Galinio žibinto pusė (dešinė, kairė);
  • Galiniams žibintams iš dviejų dalių – lokacija (vidinis arba išorinis).
  • Galinio žibinto tipas (LED ar paprastas).

Jeigu Jūs nesate užtikrintas dėl tinkamo pasirinkimo, visada galite nusiųsti užklausą per puslapio apačioje, dešinėje pusėje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: