+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

posūkiai, jų dalys

posūkiai, jų dalys

Mūsų siūlomas platus posūkių asortimentas atitiks kiekvieno kliento poreikius. Jeigu jau žinote kokio tiksliai posūkio Jums reikia, viršuje pasirinkite savo automobilio markę ir modelį, ir iš atsivėrusio sąrašo pasirinkite Jums tinkamą. Jei turite klausimų dėl posūkio parinkimo, nedvejodami nusiųskite užklausą vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Automobilių žibintus galima rasti kiekviename automobilyje. Priekiniai žibintai suteikia didesnį matomumą kelyje, ypatingai nakties metu. Priešrūkiniai žibintai padeda geriau matyti kelią mažo matomumo oro sąlygomis. Galiniai žibintai suteikia automobiliui matomumą kitiems vairuotojams, o atbulinės eigos – įspėja, kad automobilis juda atbulomis. Kiti žibintai automobilyje atlieka po dvi funkcijas, vieni iš jų – tai posūkiai.

Posūkiai gali būti priekinių ir galinių žibintų kampuose, ant priekinio sparno, bamperyje ar veidrodėliuose. Priklausomai nuo automobilio markės ir modelio, jie gali išsidėstyti įvairiuose paminėtuose vietose, bet svarbiausia, kad tada automobilyje įjungtas posūkio signalas yra matomas iš visų kampų. Taip pat dėl visuose kampuose esančių posūkių, įjungtas avarinis signalas nakties metu, stovint automobiliui neapšviestoje vietoje, gali padėti išvengti pavojų.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: