+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

priekiniai žibintai, jų dalys

priekiniai žibintai, jų dalys

Mes Jums siūlome patikimus ir pagal kokybės ir kainos santykį net kliento lūkesčius pranokstančius TYC gamintojo žibintus.

Šioje kategorijoje pateikiami priekiniai žibintai. Kad surastumėte Jums reikalingus priekinius žibintus, pirmiausia puslapio viršuje pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tada iš atsiradusio sąrašo norėdami pasirinkti tinkamą priekinį žibintą ar jų komplektą, Jūs tai galite padaryti pagal nurodytą informaciją, prie kiekvienos prekės. Taip pat galite bendroje paieškoje įvesti originalų žibinto kodą. Jei vis dėlto abejojate savo pasirinkimo tikslumu, visada galite nusiųsti užklausą vadybininkui. Tai galite padaryti puslapio dešiniajame kampe, skiltyje „Pagalba Gyvai!”.

Pateikiant užklausą vadybininkui dėl reikalingo priekinio žibinto, svarbu žinoti savo automobilio:

  • Markę;
  • Modelį;
  • Pagaminimo metus;   
  • Kėbulo tipą;   
  • Lempučių tipus (su priešrūkiniu, be priešrūkinio);   
  • Žibinto aukščio reguliavimo tipą (elektrinis, ne elektrinis, su motoru ar be motoro).
Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Priekiniai žibintai yra būtini, norint užtikrinti saugumą kelyje. Labai svarbu, kad priekiniai žibintai būtų kokybiški, ryškiai apšviestų važiuojamąją kelio dalį, nespigintų priešais važiuojantiems automobiliams, ypač tamsiuoju paros metu. Taip pat renkantis priekinius žibintus reikėtų pagalvoti apie tausojamąsias savybes, ilgą tarnavimo laiką, visgi šiais laikais svarbu puoselėti aplinką. Saugumo faktorius, kalbant apie žibintus, būna garantuotas tuomet, kai priekiniai žibintai yra kokybiški. Dėl šios priežasties siūlome įsigyti TYC gamintojo žibintus, kurių produkcija, įskaitant tokias prekes kaip priekiniai žibintai, yra originalios kokybės.

Be šio gamintojo produktų, mes taip pat galime pasiūlyti ir kitų gamintojų priekinių žibintų, kurie mažai nusileidžia savo kokybe ir patikimumu, tačiau yra prieinami už žemesnę kainą.

Apie TYC

TYC gamintojo misija yra gaminti ir tiekti aukščiausios kokybės, konkurencingus automobilių apšvietime, saugius, didelio našumo žibintus. TYC teikia naudą ne tik savo klientams, bet ir visuomenei. Ši kompanija greitai reaguoja į rinkos pokyčius, pradėdama gaminti naujus produktus. Glaudžiai bendradarbiauja su žymiais automobilių, sunkvežimių ir motociklų gamintojais, tokiais kaip Isuzu, Kawasaki, Ducati, Suzuki, NaviStar, Daimler Truck ir kitais. Šiems gamintojams tiesiogiai tiekia žibintus gamybai. TYC vykdo intensyvią mokslinių tyrimų plėtrą, todėl gali pateikti efektyvius apšvietimo produktus. Kiekvienas produktas yra pagamintas nuosekliai ir atitinka aukščiausius reikalavimus ir standartus. TYC laikosi aukštų kokybės standartų, kurie net viršija klientų lūkesčius. Kokybė yra daugiau nei vien tik žodis, tai filosofija, įkvėpimo, pasiekimų ir motyvacijos šaltinis.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: