Pasirinkite
automobilį
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį

Priekiniai žibintai, jų dalys

Nepasirinktas joks automobilis, norėdami matyti prekes, pasirinkite automobilį, kurio detalių ieškote.

Naujausios prekės kategorijoje: Priekiniai žibintai, jų dalys

Šioje autodalių kategorijoje galite sekti naujausių mūsų asortimento prekių naujienas. Pabrėžiame, kad šiame sąraše rodomos visų automobilių modelių prekės – nesuklyskite rinkdamiesi. Kategorijos „Priekiniai žibintai, jų dalys“ dalys Jūsų automobiliui bus parodytos tik pasirinkus Jūsų norimą modelį ir paspaudus aukščiau esantį mygtuką „Pasirinkite automobilį“.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Ar galima prekes atsiimti fizinėse parduotuvėse?

    Taip, prekes nemokamai atsiimti galima visose Lietuvoje esančiose Signedos fizinėse parduotuvėse. Dažniausiai prekės iš kitų parduotuvių yra pristatomos per 1–3 d. d.


Užsisakykite atsiimti prekes šiuose miestuose:

Jei renkantis kategorijos PRIEKINIAI ŽIBINTAI, JŲ DALYS prekes iškilo klausimų  visada galite užsukti į mūsų fizines parduotuves žemiau pateiktuose miestuose. Parduotuvėse galite ne tik atsiimti prekes, bet ir prieš pirkdami pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Užsisakę jums reikiamą originalią detalę internetu, ją atsiimti galėsite jau kitą darbo dieną artimiausioje mūsų fizinėje parduotuvėje. Automobilių dalys užsakytos internetu yra pristatomos ne tik į mūsų fizines parduotuves, bet ir į įvairius miestus bei priemiesčius. Parduotuvėse gausite ne tik profesionalią pagalbą iš mūsų vadybininkų, bet ir galimybę naujas detales apžiūrėti prieš pirkdami. Automobilių dalys užsakius internetu, jos yra pristatomos ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, bet ir į mažesnius miestus, bei rajonus, kaip Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Kretinga, Kudirkos Naumiestis. Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai,Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai. Lietuvoje prekės pristatome į namus nemokamai, jeigu jūsų prekių suma yra didesnė nei 86 €. Jeigu suma yra mažesnė, siuntos kaina yra skaičiuojama atsižvelgiant į prekių svorį. Taip pat galite pasinaudoti ir DPD pristatymu. Užsisakius prekių pristatymą į UAB Signeda parduotuves, jas pristatysime per 1 d. d. Atsarginių autodalių pristatymas į namus truks 1–2 d. d. Jūsų siuntas į kitas Europos Sąjungos ar NVS šalis pristatysime per 3–10 d. d. Apie išsiųstas ar paruoštas atsiimti prekes Jus informuos mūsų vadybininkai trumpąja žinute. Plačiau apie pristatymo sąlygas galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.signeda.lt/parduotuves-taisykles#delivery

Priekiniai žibintai

Priekiniai žibintai, jų dalys – tai automobilio apšvietimo sistema ir jos komponentai. Geras apšvietimas automobilyje yra viena svarbiausių jo saugaus eksploatavimo sąlygų. Kokybiški žibintai užtikrina gerą matomumą kelyje ir visų eismo dalyvių apsaugą. Netinkamai sureguliuoti žibintai (akinantys priešpriešine eismo juosta važiuojantį vairuotoją) gali tapti avarijos priežastimi. Todėl svarbu reguliariai tikrinti automobilių žibintus ir laiku keisti jų lemputes. Šioje kategorijoje rasite visas reikalingas priekinių žibintų dalis, halogeninius žibintus ir įvairias jų dalis.

Priekinis žibintas – tai automobilio dalis, apšviečianti kelią ir padidinanti vairuotojo matymo lauką. Tvarkingi priekiniai gabaritiniai žibintai gali padėti išvengti eismo įvykių. Priekinių žibintų tipų yra daug, todėl juos rinkdamiesi būtinai atkreipkite dėmesį į žibintų suderinamumą su techniniais automobilio parametrais.

Priekinio žibinto laikiklis – detalė, skirta automobilio žibinto tvirtinimui.

Priekinio žibinto korpusas – pakeičiama komplektacinė žibintų detalė. Įtrūkus ar sulūžus žibinto korpusui užtenka pakeisti tik šią dalį.

Priekinių žibintų stiklai – komplektacinė žibinto detalė, sauganti lemputę ir apšvietimo mechanizmą nuo pažeidimų. Stiklo forma ir jo skaidrumas labai priklauso nuo žibinto tipo.

Žibinto apiplovimo purkštukas – tai detalė, skirta nešvarumų pašalinimui nuo priekinių automobilio žibintų. Purkštukai  montuojami,kai automobilio komplektacijoje yra ksenoniniai žibintai.

Ksenoninių žibintų valdymo blokas – tai ksenoninių žibintų valdymo modulis. Jis būtinas, jeigu automobilyje įrengti ksenoniniai žibintai.

Žibinto reguliavimo varikliukas – mechanizmas, skirtas žibinto aukščio reguliavimui.

Cokolis – tai žibinto komplektuojamoji detalė, skirta lemputei laikyti. 


Automobilio žibintų priežiūra

Jei norite, jog jūsų automobilio priekiniai žibintai ilgą laiką džiugintų jus savo efektyviu darbu, svarbu pasirūpinti tinkama žibintų priežiūra. Esminiai yra šie veiksmai:

Reguliarus žibintų būklės tikrinimas. Išsiugdykite įprotį reguliariai patikrinti nuolat naudojamų žibintų būklę. Rekomenduojama peržiūrėti įvairius dalykus: žibintų sandarumą, stabilumą, skleidžiamos šviesos ryškumą ir tolygumą. Jei pastebite, jog žibintai šviečia blausiai, arba netolygiai, nedelsdami ieškokite gedimo priežasties. O pastebėjus itin didelius žibinto korpuso įbrėžimus, įskilimus, nevenkite šios detalės laiku pakeisti. Išspręsdami problemas iki jų įsisenėjimo ne tik saugiau vairuosite puikaus apšvietimo dėka, bet ir sutaupysite nemažai pinigų, sumažindami potencialias ateities remonto išlaidas.

Periodiški valymo, atnaujinimo darbai. Nuolat veikiančių žibintų stiklų bei lempų detalių kokybė ilgainiui prastėja. Ilgą laiką nekeičiant lempų ir žibintų pastebėsite, jog jų skleidžiama šviesa drumsčiasi. Tai ženklas, jog veikiausiai atėjo laikas stiklų ir jų lempų poliravimui. Patartina neužmiršti ir labiau kasdieniško – žibintų valymo – darbo. Žibintų išorė ilgainiui pasidengia dulkių, nešvarumų sluoksniu. Valymui patariame naudoti švelnias valymo priemones – šlapius skudurėlius, švarų (ar distiliuotą) vandenį, švelnų vandens ir muilo tirpalą, ar kitus specialius, šiems darbams pritaikytus valiklius.

Kaip išsirinkti kokybiškus žibintus?

Pirmąkart perkant universalius automobilio žibintus vairuotojai paprastai susiduria su daugybe klausimų. Tam, jog būtų pasirinkti automobiliui geriausiai tinkantys universalūs priekiniai žibintai ir jų lemputės, svarbu atsižvelgti į kelis esminius kriterijus, tokius kaip:

Apšvietimo stiprumas. Vienas pagrindinių rodiklių renkantis universalius priekinius žibintus yra skleidžiamos šviesos stiprumas. Skleidžiama šviesa ir jos kokybė paprastai nustatoma pasitelkiant liumenų (lm) ir vatų (W) dydžius.

Liumenais matuojamas šviesos srauto intensyvumas. Įprastai universalių žibintų lemputės skleidžia šviesą 1000-4000 lm. intensyvumu. Toks šviesos srauto stiprumas laikomas saugiu. Ne tik užtikrinamas efektyvus kelio matomumas, bet ir neakinami kiti eismo dalyviai. Halogeniniai žibintai ir jų lemputės skleidžia apytiksliai 1000-2000 lm. intensyvumo šviesą. Tuo tarpu aukštos kokybės LED ar Xenon žibintai gali lengvai pasiekti net 3000-4000 lm. Renkantis priekinius žibintus, patariame atsižvelgti ne tik į apytikslę šviesos stiprumo rekomendaciją, bet ir į naudojamą elektros galią.

Vatais (W) matuojama elektros galia, kurią naudoja šviečiančios automobilio žibintų lemputės. Žibintų galios vidutiniai veikimo diapazonai, priklausomai nuo priekinių žibintų lempučių tipo, gali būti labai skirtingi. Pavyzdžiui, halogeniniai priekiniai žibintai dažniausiai naudoja 55-60 W galingumo lemputes. Xenon žibintai reikalauja mažesnės (įprastai 35-55 W) lempučių galios. LED, labiausiai energiją taupančių žibintų lemputėms dažniausiai pakanka 10-20 W galios.

Renkantis priekinius žibintus rekomenduojama orientuotis į vidutinę – 35-55 W – palaikomą apšvietimo galią. Žinoma, tokia rekomendacija yra apytikslė. Reali galia, priklausomai nuo automobilio ir jo dalių techninių charakteristikų, gali būti ir nežymiai didesnė. Perkant lemputes konkrečiam automobiliui svarbu atsižvelgti ir į gamintojo rekomendacijas, ir į transporto priemonės charakteristikas bei realią būklę. Techninis suderinamumas. Būtinai pasidomėkite, ar norimi priekiniai universalūs žibintai yra suderinami su jūsų automobilio elektros grandine bei kėbulo matmenimis. Paprasčiausia tai padaryti žibintus renkantis pagal automobilio markę ir modelį. Taip pat būtinai susipažinkite su tokiais duomenimis kaip maksimali leistina žibintų galios apkrova. Mat jei į universalius žibintus, galinčius naudoti iki 80 W galios lemputes, montuosite neįprastai didelį 100 W apšvietimą, neabejotinai kils rimtų problemų. Ne tik pakenksite elektros grandinės veikimo tolygumui, efektyvumui, bet (greičiausiai) naujomis lemputėmis apskritai išlydysite žibinto jungtis.

Kokybė ir patikimumas. Patariame be reikalo nerizikuoti ir pirkti tik sertifikuotų žibintų gamintojų prekes patikimose pardavimo vietose. Jums svarbu pasirinkti priekinius žibintus, kurie užtikrina saugų matomumą bei stabilų veikimą. Todėl rekomenduojame įvertinti gamintojų reputaciją, turimus kokybės ženklus ir produktams teikiamas garantijas.

Internetinėje Signeda parduotuvėje galite rasti įvairioms automobilių markėms ir modeliams tinkamus priekinius žibintus bei jų dalis. Nuolat pildome savo pasiūlą tam, jog mūsų svetainėje apsilankę klientai galėtų visas reikalingas dalis greitai ir už itin konkurencingą kainą įsigyti vienoje vietoje. Mūsų parduotuvėje įvairias apšvietimo sistemos dalis (nuo universalių priekinių žibintų iki stiklų, jungiklių, laikiklių) nusipirkti bus itin patogu!