Parduotuvių kontaktai

priekiniai žibintai, jų dalys

priekiniai žibintai, jų dalys

Mes Jums siūlome patikimus ir pagal kokybės ir kainos santykį net kliento lūkesčius pranokstančius TYC gamintojo žibintus.


Šioje kategorijoje pateikiami priekiniai žibintai. Kad surastumėte Jums reikalingus priekinius žibintus, pirmiausia puslapio viršuje pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tada iš atsiradusio sąrašo norėdami pasirinkti tinkamą priekinį žibintą ar jų komplektą, Jūs tai galite padaryti pagal nurodytą informaciją, prie kiekvienos prekės. Taip pat galite bendroje paieškoje įvesti originalų žibinto kodą. Jei vis dėlto abejojate savo pasirinkimo tikslumu, visada galite nusiųsti užklausą vadybininkui. Tai galite padaryti puslapio dešiniajame kampe, skiltyje „Pagalba Gyvai!”.


Pateikiant užklausą vadybininkui dėl reikalingo priekinio žibinto, svarbu žinoti savo automobilio:

  • Markę;

  • Modelį;

  • Pagaminimo metus;

  • Kėbulo tipą;

  • Lempučių tipus (su priešrūkiniu, be priešrūkinio);

  • Žibinto aukščio reguliavimo tipą (elektrinis, ne elektrinis, su motoru ar be motoro).


Be šio gamintojo produktų, mes taip pat galime pasiūlyti ir kitų gamintojų priekinių žibintų, kurie mažai nusileidžia savo kokybe ir patikimumu, tačiau yra prieinami už žemesnę kainą.


Apie TYC


TYC gamintojo misija yra gaminti ir tiekti aukščiausios kokybės, konkurencingus automobilių apšvietime, saugius, didelio našumo žibintus. TYC teikia naudą ne tik savo klientams, bet ir visuomenei. Ši kompanija greitai reaguoja į rinkos pokyčius, pradėdama gaminti naujus produktus. Glaudžiai bendradarbiauja su žymiais automobilių, sunkvežimių ir motociklų gamintojais, tokiais kaip Isuzu, Kawasaki, Ducati, Suzuki, NaviStar, Daimler Truck ir kitais. Šiems gamintojams tiesiogiai tiekia žibintus gamybai. TYC vykdo intensyvią mokslinių tyrimų plėtrą, todėl gali pateikti efektyvius apšvietimo produktus. Kiekvienas produktas yra pagamintas nuosekliai ir atitinka aukščiausius reikalavimus ir standartus. TYC laikosi aukštų kokybės standartų, kurie net viršija klientų lūkesčius. Kokybė yra daugiau nei vien tik žodis, tai filosofija, įkvėpimo, pasiekimų ir motyvacijos šaltinis.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: