+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

pažibintis

pažibintis

Kad lengviau rastumėte reikiamą pažibintį:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Automobilių žibintai, jų dalys“, tuomet „Priekiniai žibintai, jų dalys“ ir galiausiai „Pažibintis“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Pažibintis – automobilio apšvietimo dalis. Tai yra atskira lempa, kuri dar vadinama stovėjimo žibintu. Pažibintis kiekvienam automobiliui gali būti įmontuotas skirtingose vietose: pažibinčiai būna įmontuoti į automobilio žibintus, bamperį arba atskirai.

Pažibinčiai būna ir automobilio priekyje, ir gale. Žinoma, pagaminti iš plastiko.

Kiekvienas pažibintis, nesvarbu kur bebūtų įmontuotas, turi vieną paskirtį – apšviesti mašinos gabaritus. Tai aktualiau yra tamsiuoju paros metu, kai norime, jog tamsoje mūsų automobilis būtų pastebėtas kitų eismo dalyvių. Tokiu būdu būna išvengiamos avarinės situacijos, nes kartais galime nepastebėti kelkraštyje stovinčio automobilio.

Kokios lemputės naudojamos? Dažniausiai pažibintis šviečia LED arba kaitrine lempute. Belieka pridurti, kad tokia inovacija kaip LED lemputės dažniau dedamos į naujesnių automobilių pažibinčius ir, žinoma, žibintus.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: