+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

šviesų jungiklis

Prieš ieškodami detalių, pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tai susiaurins dalių paiešką.

Jeigu nesate įsitikinęs, kad šviesų jungiklis tiks Jūsų automobiliui arba nerandate kokios nors reikalingos detalės, rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Šviesų jungiklis – plastmasinė detalė, be kurios būtų neįmanoma įsijungti reikiamas pagrindines šviesas, taip pat jų reguliuoti.

Ši detalė yra būtina, ji užtikrina matomumą ne tik šviesiuoju, bet ir tamsiuoju paros metu. Jeigu šviesų jungiklis nuskyla, sulūžta, nusitrina ar kitaip nusidėvi – būtina jį pakeisti nauju. Šviesos – tai matomumas, o jų reguliavimas leidžia važiuoti saugiau. Kelyje gali reikėti šviesas perjungti iš artimųjų į tolimąsias ir atvirkščiai, kad nespigintumėte priešais važiuojantiems automobiliams. Užklupus prastoms oro sąlygoms, rūkui ir pan., gabaritai yra būtini – patariama visuomet pasirūpinti šviesų jungikliu iš anksto ir taip užtikrinti visų eismo dalyvių saugumą kelyje.


Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: