Parduotuvių kontaktai

priešrūkiniai žibintai, jų dalys

priešrūkiniai žibintai, jų dalys

Vairuojant tiršto rūko sąlygomis visada naudinga įsijungti priešrūkinius žibintus, tik yra keista, kad net ir naujuose kai kuriuose pigiausių komplektacijų modeliuose jie net nėra montuojami. Paprasti priekiniai žibintai galit sukelti atspindžius ir dar labiau pabloginti matomumą tokiomis oro sąlygomis kaip sniegas, rūkas, ore pasklidusios dulkės. Priešrūkiniai žibintai, kaip ir pavadinimas sako, kad jų paskirtis ir naudojimas turėtų būti esant tirštam rūkui ore. Jie taip pat gali būti naudingi ir kitose situacijose, kada matomumas yra prastas. Tačiau, kai rūkas išsisklaido ir pagerėja oro sąlygos ir matomumas, vairuotojai privalo išjungti šiuos žibintus, nes jų naudojimas normaliomis oro sąlygos yra draudžiamas ir dėl to gali užtraukti baudą.


Mes galime pasiūlyti kokybiškus ir nebrangius patikimų gamintojų priešrūkinius žibintus daugeliui automobilių. Paieškos laukelyje įveskite ieškomo žibinto originalų kodą, tačiau jeigu jo nežinote, galite išsirinkti iš sąrašo „Priešrūkiniai žibintai, jų dalys“, kurį galite matyti prieš tai pasirinkę Jūsų automobilio markę ir modelį. Jei vistiek nerandate, galite parašyti užklausą vadybininkui per puslapio apačioje, dešinėje pusėje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: