+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

priešrūkiniai žibintai, jų dalys

priešrūkiniai žibintai, jų dalys

Mes galime pasiūlyti kokybiškus ir nebrangius patikimų gamintojų priešrūkinius žibintus daugeliui automobilių. Paieškos laukelyje įveskite ieškomo žibinto originalų kodą, tačiau jeigu jo nežinote, galite išsirinkti iš sąrašo „Priešrūkiniai žibintai, jų dalys“, kurį galite matyti prieš tai pasirinkę Jūsų automobilio markę ir modelį. Jei vis tiek nerandate, galite parašyti užklausą vadybininkui per puslapio apačioje, dešinėje pusėje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Vairuojant tirštas rūkas labai pablogina matomumą - tuomet būtina įsijungti priešrūkinius žibintus. Keista, kad kai kuriuose naujuose, pigiausių komplektacijų automobilių modeliuose priešrūkiniai žibintai nėra montuojami. Pravartu žinoti, jog paprasti priekiniai žibintai gali sukelti atspindžius ir dar labiau pabloginti matomumą sningant, lyjant, ar kai ore būna pasklidusios dulkės. Priešrūkiniai žibintai, kaip ir pats pavadinimas sako, yra skirti ir naudojami tuomet, kai geram matomumui trukdo tirštas rūkas. Tačiau, kai rūkas išsisklaido ir oro sąlygos pagerėja, vairuotojai privalo išjungti šiuos žibintus, nes jų naudojimas normaliomis oro sąlygomis yra draudžiamas - netgi galima gauti baudą.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: