Prekių katalogas
+370 685 64 002
BAKO APVADAS
Prekių katalogas

BAKO APVADAS kuro bakas

BAKO APVADAS kuro bakas

Jeigu BAKO APVADAS kuro bakas yra Jūsų pirkinių krepšelyje, apsvarstykite:

  1. Detalės kokybės klausimą. Detalių kokybės įvertinimas pateikiamas žemiau.
  • O – (5 ★) originalios detalės, kurios buvo naudojamos surenkant automobilį gamykloje;
  • Q – (5 ★) originalios detalės analogas;
  • PC – (4 ★) originalios detalės atitikmuo, turintis kokybės sertifikatą „Centro Zaragoza“;
  • PT – (4 ★) detalės, turinčios „Thatcham“ arba „TÜV“ sertifikatą.
  • PQ – (4 ★) detalės, turinčios gamintojo / tiekėjo kokybės patvirtinimą – kokybė atitinka pirmojo montavimo kokybę;
  • PJ – (3.5 ★) geros kokybės neoriginalios dalys;
  • P – (2 ★) neoriginalios dalys;
  1. Automobilio pusę. Kai kurios detalės tinka tik vienai automobilio pusei: jeigu detalės kodo paskutinioji raidė yra L (left), detalė tiks kairiai, vairuotojo pusei, jei raidė yra R (right), detalė bus pritaikyta dešiniai, keleivio pusei.
  2. Pasiklydote kategorijoje BAKO APVADAS kuro bakas? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Laukelį rasite šio puslapio apačioje, dešinėje pusėje.
Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Kuro bakas – talpa, kurioje laikomi automobilio degalai. Talpos dydis skiriasi, priklausomai nuo automobilio dydžio ir modelio. Mažesni automobiliai turi 45-65 litrų bakus, o visureigiai, sunkvežimiai – 80 litrų ar didesnius. Kuro bakas maitina variklį – degalai per siurblį yra paimami iš bako ir nueina tiesiai į variklio sistemą. Iš tikrųjų ši detalė gan greitai dėvisi: kuro tekmės inercija ir aplinkos veiksniai pamažu paveikia detalę, atsiranda įtrūkimai, įskilimai. Tad labai svarbu yra sudėvėtą detalę pakeisti nauja – taip ir sutaupysite degalų, ir jausitės saugiau. Jeigu Jūsų BAKO APVADAS kuro bakas yra tai, ko ieškote – užsukite į specializuotas parduotuves „Signeda“ arba apsilankykite mūsų el. parduotuvėje ir išsirinkite tinkantį kuro baką už patrauklią kainą.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: