+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

BMW - dalys

BMW - dalys

Mūsų sandėliuose esančios BMW dalys tinka netgi 38-iems skirtingiems modeliams. Reikalingų bamperių, rėmų, sutvirtinimų, akumuliatorių ir kitų detalių ras tiek „BMW X3“, tiek „BMW-3 (F30/31/35)“ savininkai.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui. Žinoma, visureigiams ši taisyklė nėra taikoma.

Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1. Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2. Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  • Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  • Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.BMW (Bayerische Motoren Werke) išvertus reiškia Bavarijos automobilių gamybą. Įmonė buvo įkurta 1916-aisiais, Karlo Rapo (Karl Rapp). Iki 1945-ųjų kompanija gamino ne tik automobilius ir motociklus – karo metais BMW gamino variklius aviacijos lėktuvams. Šiuo metu BMW ženklą pamatysite ne tik ant automobilių, bet ir ant variklių, motociklų ir dviračių.

Įmonė 1950-aisiais patyrė rimtą krizę – buvo svarstoma parduoti visas akcijas „Daimler Benz“ kompanijai, tačiau pagrindinis akcininkas Herbertas Kvantas (Herbert Quant) šios idėjos atsisakė. Tais metais BMW dalys, automobiliai ir visa kompanija nugalėjo krizę ir nuo to laiko pradėjo orientuotis į viduriniosios klasės vartotojus. Tačiau sportinių automobilių gamybos neatsisako – BMW automobiliai pradėjo puikuotis įvairiose parodose.

Šiuo metu BMW dalys ir automobiliai yra gaminami ne tik Vokietijoje (Regensburge, Leipcige, Miunchene, Dingolfinge), bet ir kone visame pasaulyje: Rusijoje, Vietname, Egipte, Tailande ir Indijoje.

BMW dalys ir automobiliai kalba apie griežtą stilių, dizaina, kuris yra derinamas su technologijomis ir jų naujovėmis, komfortą, praktiškumą, puikią dinamiką. BMW automobilio kaina įkandama ne kiekvienam – patys automobiliai ir jų detalės nėra iš pigiųjų.