Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

CADILLAC - dalys

CADILLAC - dalys

Cadillac dalys, esančios mūsų sandėliuose, tinka 6 skirtingiems Cadillac modeliams. Pas mus rasite tiek „Cadillac CTS“, tiek „Cadillac Escalade“ dalių.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Mūsų parduotuvėje Cadillac dalys ir jų asortimentas yra pakankamai gausus: rasite ir „Cadillac SRX, 07.09“ akumuliatorių, ir „Cadillac CTS, 07.13“ bamperių. Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors reikiamos detalės neturėsime sandėlyje, tačiau nėra padėties be išeities – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Cadillac dalys ir automobiliai yra priskiriami prabangiajai klasei. Įmonė buvo įkurta 1902-ais metais, o pavadinta prancūzo Antoine Laumet Sieur de Cadillac garbei – įkūrėjo Henry Leland protėvis. Du modeliai rinkai buvo pristatyti vos po metų laiko, o 1909-ais Cadillac nusipirko „General Motors“ įmonė.

Tarp 1920-30 metų Cadillac visą dėmesį koncentravo į prabangių, talpesnių automobilių gamybą ir taip pamažu susikūrė tipinio amerikietiško automobilio vaizdinys: reputacija – tai erdvumas, komfortas ir išskirtinis automobilio dydis. Po gero dešimtmečio (apie 1950-60 m.) erdvūs automobiliai vėl buvo pradėti gaminti. Europoje Cadillac dalys ir automobiliai užėmė palyginti mažą rinkos dalį, kadangi „BMW“, „Mercedes-Benz“ buvo užkariavę automobilių pramonę.

Populiariausias Cadillac modelis vadinamas „Cadillac Coupe Deville“ rinkai buvo pristatytas 1949-aisiais ir iki 1993-iųjų šis modelis buvo pakartotinai išleistas 11 kartų. Taip pat klasikiniu amerikietišku automobiliu vadinamas „Cadillac Eldorado“ buvo pristatytas 1953-iais metais.