Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

CHEVROLET - dalys

CHEVROLET - dalys

Chevrolet dalys mūsų sandėlyje užima tikrai nemažą dalį: rasite netgi 21 Chevrolet markės modelį. Turėtumėte rasti tiek „Chevrolet Malibu“ akumuliatorių, tiek „Chevrolet Camaro“ sparnus ar bamperį.

Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1. Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2. Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  • Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  • Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Chevrolet dalys ir automobiliai „General Motors“ kompanijos pasididžiavimas. Keliuose galite pamatyti ne tik Chevrolet markės lengvąjį automobilį – ši kompanija taip pat gamina sunkvežimius, visureigius, džipus-pikapus.

Chevrolet kompaniją 1911-aisiais įkūrė Viliamas Durantas (William Durant). Viliamas buvo labiau verslininkas nei inžinierius – prieš palikdamas įmonę, jis įpūtė naujų vėjų, įdomių, patrauklių dizaino sprendimų. Kiek vėliau žymus lenktynininkas Luisas Chevroletas (Louis Chevrolet) dizainus patobulino, tad įmonė buvo pavadinta jo vardu.

Chevrolet dalys ir automobiliai pasižymi patikimumu, kokybe, saugumu, ekonomišku kuro suvartojimu. Šie kriterijai išties leidžia pajusti vairavimo malonumą ir užtikrina, jog įmonė, kuri patenkina visus klientų lūkesčius, dar ilgai užims svarbią vietą rinkoje.