+370 685 64 002
CHEVROLET CAMARO, 14 - 15
Prekių katalogas

CHEVROLET CAMARO, 14 - 15 dalys

CHEVROLET CAMARO, 14 - 15 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (Chevrolet Camaro dalys)? Iš pradžių pasirinkite vieną iš kategorijų (pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“), tada jai išsiskleidus – tinkamą subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote naujo posūkio ant veidrodėlio, rinkitės kategoriją „Automobilių veidrodėliai, jų dalys“ ir „Posūkis ant veidrodėlio“.

Nerandate kokios nors detalės? Parašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Taip Chevrolet Camaro dalys bus rastos greičiau.

Jeigu pastebėjote, kad tam tikros detalės nėra mūsų el. parduotuvėje, taip pat kreipkitės į vadybininką – jis suformuos specialųjį užsakymą. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gaunamas avansas.

Chevrolet Camaro dalys ir modeliai gaminami nuo septinto dešimtmečio – 1966 metų. Tai sportinis, prabangus automobilis, gaminamas amerikiečių kompanijos „Chevrolet“.

Chevrolet Camaro dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: 2 durų kupė ir kabrioletas. Variklių pasirinkimas gan platus: galima rinktis iš 3.6 LLT V6, 3.6 L LFX V6 variklių, taip pat iš galingesnių: 6.2 L LS3 V8, 6.2 L L99 V8, 6.2 L LSA V8 ir 7.0 L LS7 V8 variklių.

Chevrolet Camaro dalys ir modelis – dizainerių Sangijupo Li (Sangyup Lee) ir Tomo Pyterso (Tom Peters) nuopelnas. Šis modelis turi netgi šešias kartas – kiekviena iš jų savus dizaino ir komplektacijos sprendimus. Taip pat automobilis yra pelnęs ne vieną apdovanojimą. Pavyzdžiui, 2010 m. Chevrolet Camaro pripažintas Geriausiu metų automobilio dizainu, 2015 m. – Metų automobiliu.

Chevrolet Camaro dalys ir pats modelis sukonstruotas dėl to, kad rinkoje galėtų konkuruoti su Ford Mustang automobiliu.