+370 685 64 002
CHEVROLET CAMARO, 16 - 19
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

CHEVROLET CAMARO, 16 - 19

2016 - 2019
Coupe

CHEVROLET CAMARO, 16 - 19 dalys

CHEVROLET CAMARO, 16 - 19 dalys

Kaip ieškoti detalių, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Chevrolet Camaro dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, kuriai išsiskleidus rasite subkategorijas pagal dalių funkcijas ir vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti difuzorių, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, subkategoriją „Difuzoriai, jų dalys“ ir „Difuzorius“.

Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  1. Nerandate kokios nors detalės. Chevrolet Camaro dalys bus rastos greičiau.
  2. Reikalingos detalės nėra mūsų asortimente. Tokiu atveju detalę užsakysime specialiai iš tiekėjų. Specialusis užsakymas yra pradedamas vykdyti tada, kai Jūs sumokate avansą.

Chevrolet Camaro dalys ir modelis gaminamas amerikiečių kompanijos „Chevrolet“. Modelis turi netgi šešias kartas, kurių gamyba prasidėjo dar 1966-aisiais metais.

Chevrolet Camaro dalys gaminamos tokiems kėbulo tipams: 2 durų kabrioletas ir 2 durų kupė. Tai sportinis, prabangus automobilis, išsiskiriantis dizainu ir galingumu. Variklių įvairovė išties plati:

  • 3.6 LLT V6,
  • 3.6 L LFX V6,
  • 6.2 L LS3 V8,
  • 6.2 L L99 V8,
  • 6.2 L LSA V8
  • 7.0 L LS7 V8.

Camaro modelis sukurtas dėl to, jog rinkoje galėtų konkuruoti su Ford Mustang. Taip pat šis automobilis gali būti siejamas su Pontiac Firebird modeliu: jie dalijasi gamybos platforma, keliais pagrindiniais komponentais. Pontiac Firebird į rinką išleistas septintajame dešimtmetyje – 1967-aisiais metais.

Chevrolet Camaro dalys, šeštoji karta pradėta gaminti 2016-aisiais metais. Gamyba tęsiasi iki šiol. Tai naujausia karta, pirmąkart pristatyta Detroite, Mičigane. Dabartinė šio automobilio gamybos platforma yra Caddilac ATS ir CTS. 2016. Camaro sveria 91 kg mažiau nei prieš tai leisti modeliai. Taip pat įdomu, jog apie 70 % Camaro modelio komponentų yra unikalūs ir montuojami tik į šį modelį.

Automobilyje įdiegtos, įmontuotos naujausios sistemos. Pavyzdžiui, galima naudotis Apple CarPlay arba Android Auto Capability programomis.