Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

CHRYSLER - dalys

CHRYSLER - dalys

„Signedos“ sandėliuose rasite tikrai ne vieną Chrysler markės automobilį. Chrysler dalys užima nemenką mūsų asortimento dalį: rasite tiek „Chrysler 300C“ aušinimo radiatorių ar bamperių, tiek „Chrysler Town & Country“ variklio dangčių.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Kreipkitės į mūsų vadybininką (per dešinėje pusėje, apačioje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“), jei:

  1. Nerandante savo automobilio modelio ir (ar) reikiamos detalės.
  2. Jums reikalingos detalės nėra mūsų asortimente. Tuomet vadybininkas reikiamą detalę užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų, tai – specialusis užsakymas. Svarbu žinoti du dalykus:
  • Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  • Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Chrysler dalys ir automobiliai buvo pradėti gaminti po 1924-ųjų, kai garsus inžinierius ir verslininkas Volteris Kraisleris (Walter Chrysler) įkūrė įmonę. Po ketverių metų „Chrysler“ nusipirko „Dodge“ įmonę - nuo to laiko Chrysler yra viena iš didžiausių automobilių kompanijų Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Neseniai ši kompanija taip pat nusipirko „Fiat Group“. Generalinis direktorius išliko italas Sergijo Markione (Sergio Marchionne), kuris valdo įmonę, nes vis dar apie 20 % akcijų priklauso Italijai.

Įmonė gamina „Chrysler“ automobilius, o „Dodge“ ženklas kabinamas tiek ant lengvųjų automobilių, tiek ant sunkvežimių ir pikapų. Chrysler gamyklose pritaikyti novatoriški technologiniai sprendimai leidžia pagaminti techniškai vis tobulesnius automobilius, kurių sukurtos naujovės vėliau būna pritaikomos ir kitų kompanijų gaminamiems automobiliams. Pavyzdžiui, Chrysler pirmieji panaudojo oru aušinamą stabdymo sistemą ir V-8 dvigubą variklį.

Taigi Chrysler dalys ir automobiliai yra nesunkiai randami mūsų sandėliuose, prireikus kreipkitės.