+370 685 64 002
CHRYSLER PACIFICA, 17 -
Prekių katalogas

CHRYSLER PACIFICA, 17 - dalys

CHRYSLER PACIFICA, 17 - dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Chrysler Pacifica dalys), kaip rasti detalę? Rinkitės vieną iš keturiolikos kategorijų pagal ieškomos automobilio detalės vietą komplektacijoje ir / ar paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti valytuvų mechanizmą, spauskite „Valytuvai, jų dalys“ ir „Valytuvų mechanizmas“.

Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jei:

  • Nerandate reikiamos detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Chrysler Pacifica dalys bus rastos greičiau.
  • Reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir dalį gausite tiesiai iš tiekėjų – užsakymas pradedamas vykdyti gavus avansą.

Chrysler Pacifica dalys, automobilis – gamintojų „Fiat Chrysler Automobiles Canada“ nuopelnas. Naujasis modelis pradėtas gaminti 2017-aisiais metais – dabar Chrysler Pacifica dalys, dizainas, kėbulas – išskirtiniai, unikalūs, šiuolaikiški. Dizaino sprendimus priėmė Irina Zavatski ir Vinis Čeungas (Winnie Cheung), pastarasis priėmė sprendimus, susijusius su automobilio interjeru.

Chrysler Pacifica dalys gaminamos vienam kėbulo tipui – tai minivenas. Chrysler Pacifica dalys į automobilius surinkinėjamos taip pat Kanadoje. Šis modelis gaminamas su 2 varomosiomis jėgomis, 3.6 litro benzino varikliu Pentastar V6 arba galima rinktis hibridinį šio modelio variantą, kiek kitokiu pavadinimu – Pacifica Hybrid.

Šis automobilis yra pelnęs ne vieną apdovanojimą. Pavyzdžiui, 2016 m. jis pripažintas „Geriausiu metų minivenu“ žurnale „Cars“, taip pat gavo apdovanojimą „Geriausias didelis, erdvus automobilis“ iš Kanados žurnalistų, rašančių apie automobilius, ir kiti pripažinimai.

Iš tiesų Chrysler Pacifica dalys ir pats modelis pakeitė Chrysler „Town & Country“ modelį. Chrysler kompanijos rinkodaros direktorius Briusas Velisekas (Bruce Velisek) teigimu, naujasis Pacifica modelis kurtas tam, kad pakeistų visas iki šiol turėtas žmonių žinias apie minivenus – Pacifica tarsi revoliucinis modelis, įtinkantis daugeliui.

Chrysler Pacifica dalys, automobilis nuo praeitų Chrysler minivenų skiriasi ne tik sportiškesne išvaizda, bet ir lengvesnėmis, aliuminėmis slankiojančiomis durimis, kurios gali būti valdomos laisvų rankų technologija – automatiniu būdu.