Prekių katalogas
+370 685 64 002
CHRYSLER VOYAGER, 08 - 16
Prekių katalogas

CHRYSLER VOYAGER, 08 - 16 dalys

CHRYSLER VOYAGER, 08 - 16 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai esu pasirinkęs automobilio modelį (Chrysler Voyager dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas pagal automobilių dalių vietą automobilyje, atliekamas funkcijas, tad rinkitės vieną iš jų. Pavyzdžiui, jeigu ieškote difuzoriaus, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Difuzoriai, jų dalys“ ir „Difuzorius“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ (esantį puslapio apačioje, dešinėje pusėje) – taip Chrysler Voyager dalys bus rastos greičiau.

Jeigu tam tikros detalės nebus asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gauname avansą.

Chrysler Voyager dalys ir automobilis – kompanijos „Chrysler“ jau penkias kartas gaminamas modelis. Pirmoji karta pradėta gaminti dar devintame dešimtmetyje – 1988-aisiais metais. Penktoji šio modelio karta gaminta nuo 2008 m. Chrysler Voyager dalys į automobilius surinkinėjamos Kanadoje.

Chrysler Voyager dalys gaminamos vieninteliam kėbulo tipui – tai 4 durų minivenas. Šiuo – Chrysler Voyager – pavadinimu automobiliai pardavinėjami už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų, labiausiai Europoje ir Meksikoje. Nuo 2011-ųjų metų daugelyje Europos šalių šis modelis imtas vadinti Lancia Voyager. Taip pat galima išgirsti šį modelį vadint Grand Voyager pavadinimu – ypatingai Didžiojoje Britanijoje.

Naujosios kartos Chrysler Voyager dalys ir visas automobilis bei kėbulas – dizainerio Ralfo Gileso (Ralph Gilles) nuopelnas. Renkantis šį automobilį, reikėtų atkreipti į variklių pasiūlymų įvairovę. Siūlomi yra trys variantai: 2.8 L RA428 l4 dyzelinis variklis ir 3.8 L EGH V6 ir 2.6 L Pentastar V6 varikliai.

Chrysler Voyager dalys ir modelis – puiki kombinacija naujojoje pasaulio rinkoje, užtikrinanti patogų važiavimą, šis automobilis puikiai tinka kelionėms arba užmiesčio keliams. Naujosios technologijos, įrenginiai lengvina vairavimą, pavyzdžiui, šoninės durys ir galinis dangtis dabar – valdomi elektra, keleiviams pritaikytos užuolaidėlės nuo saulės, išskleidžiamas staliukas, šoninės užuolaidų tipo oro pagalvės ir kiti 35 sprendimai naujajame Chrysler Voyager – vairuotojui ir keleiviams.