Pasirinkite
automobilį
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį

CITROEN dalys CITROEN dalys

Citroen dalys: bamperiai, rėmai, sutvirtinimai, akumuliatoriai, įvairūs radiatoriai, LED žibintai ir daugybė kitų, yra atrinktos 50-iai skirtingų Citroen modelių. Turime ką pasiūlyti „Citroen Berlingo“, „Citroen BX“, „Citroen C-Elysee“, „Citroen C3“ ir kitiems likusiems modeliams.

Citroen dalys ir jų asortimentas išties platus – jei „Signedos“ tinklapyje nerandate reikalingos detalės, kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau neretai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Pasirinkite modelių grupę

Arba rinkitės iš viso modelių sąrašo

Citroen dalys - autodalių kategorijos