+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

CITROEN - dalys

CITROEN - dalys

Citroen dalys: bamperiai, rėmai, sutvirtinimai, akumuliatoriai, įvairūs radiatoriai, LED žibintai ir daugybė kitų, yra atrinktos 50-iai skirtingų Citroen modelių. Turime ką pasiūlyti „Citroen Berlingo“, „Citroen BX“, „Citroen C-Elysee“, „Citroen C3“ ir kitiems likusiems modeliams.

Citroen dalys ir jų asortimentas išties platus – jei „Signedos“ tinklapyje nerandate reikalingos detalės, kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau neretai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Citroen kompanija buvo įkurta Andre-Gustavo Citroeno (Andre-Gustave Citroen) dar 1919-aisiais metais. Šis prancūzų automobilių gamintojas yra įsikūręs Paryžiuje.

Citroen dalys ir automobiliai pažymėti logotipu – dvigubos V forma su dantračio dantukais – neatsitiktinai. Įkūrėjas A. G. Citroenas – anuomet buvęs verslininkas, kuris puikiai išmanė transporto priemonių transmisijų gamybą.

Pirmasis kompanijos „Citroen“ išleistas automobilis – „Citroen A 10 HP“. Iki Antrojo pasaulinio karo įmonė taip pat į rinką išleido šiuos automobilius: „Citroen Rosalie“, „Citroen Traction Avant“. Kone populiariausias modelis buvęs „Citroen 2CV“. Gaminti pradėtas nuo 1949-ųjų metų, o iki 1990-ųjų m. jau buvo išleista daugiau kaip 5 mln. šio modelio automobilių (įskaitant ir autobusiuko variantą). Per tiek laiko Vokietijoje įgijo pravardę „Antis“.

Pirmąjį D modelį kompanija išleido 1955-aisiais. „Citroen DS“ („La Deesse“) išsiskyrė dizainu, techninėmis charakteristikomis, Citroen dalys tobulėjo, pavyzdžiui, turėjo hidro-pneumatinę pakabą. Šios serijos automobilius leido dar gerą dvidešimtmetį. Kiek vėliau pereita prie „Citroen CX“, „Citroen XM“, „Citroen C6“ modelių.

Dar 1976-aisiais kompanija susijungė su Peugeot ir taip susiformavo „PSA Peugeot Citroen“ koncernas. Netrukus pristatytas „Citroen BX“ – vidutinės klasės modelis, po jo – „Citroen Xantia“ (kurį gamino 1993-2001 m.), „Citroen Saxo“ – mažesnis automobilis (gamyba 1996-2003 m.), kurio atitikmenys dabar yra C2 ir C3 modeliai. Taigi Citroen dalys ir automobiliai – prancūziško dizaino ir kokybės garantas.