Parduotuvių kontaktai

CITROEN DS5, 11.11 - 15 darbo žibintai

Prieš pirkdami detalę, apsvarstykite:

  1. Ar CITROEN DS5, 11.11 - 15 darbo žibintai ir jų kokybė atitiks Jūsų lūkesčius:
  • O – (5 ★) originalios detalės, kurios buvo naudojamos surenkant automobilį gamykloje;
  • Q – (5 ★) originalios detalės analogas;
  • PC – (4 ★) originalios detalės atitikmuo, turintis kokybės sertifikatą „Centro Zaragoza“;
  • PT – (4 ★) detalės, turinčios „Thatcham“ arba „TÜV“ sertifikatą.
  • PQ – (4 ★) detalės, turinčios gamintojo / tiekėjo kokybės patvirtinimą – kokybė atitinka pirmojo montavimo kokybę;
  • PJ – (3.5 ★) geros kokybės neoriginalios dalys;
  • P – (2 ★) neoriginalios dalys;
  1. Ar tikrai žinote, kuri automobilio pusė yra kairioji ir dešinioji? Kiekvienos detalės kodo paskutinioji raidė nurodo, kurios automobilio pusės ši detalė yra. Paskutinioji kodo raidė - L arba R, kurios atitinkamai reiškia left – tai būtų kairioji automobilio pusė, kuri taip pat yra vairuotojo pusė, ir right – dešinioji automobilio pusė, kuri yra keleivio sėdimoji pusė.
  2. Jei išsirinkti prekę kategorijoje CITROEN DS5, 11.11 - 15 darbo žibintai Jums sudėtinga, kreipkitės į mūsų vadybininką per laukelį „Pagalba gyvai!“.

Šioje kategorijoje nėra prekių.


Darbo žibintai – papildomieji šviesos šaltiniai, apšviečiantys dar didesni plotą nei įprasti žibintai. Jeigu Jūsų automobilio apšvietimas yra svarstytinas, Jums reikėtų įsigyti taupius, kokybiškus, atsparius smūgiams, vandeniui, dulkėms darbo žibintus ir garantuoti, jog kelyje matysite daugiau ir važiuosite saugiau. „Signedoje“ CITROEN DS5, 11.11 - 15 darbo žibintai nėra sunkiai randama detalė – užsukite į mūsų specializuotas parduotuves arba el. parduotuvę ir įsitikinkite!

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: