Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

DAEWOO - dalys

DAEWOO - dalys

Daewoo dalys mūsų sandėliuose yra atrinktos 15-ai skirtingų modelių. „Daewoo Lacetti“ savininkai ras bamperių, sparnų, grotelių, rėmų, posparnių, priekinių, galinių žibintų, o „Daewoo Nubira“ asortimente yra žibintų, akumuliatorių, valytuvų, lempučių ir kitų Jums reikalingų atsarginių dalių.

Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1.     Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2.     Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  •    Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  •    Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Daewoo kompanija, įkurta 1967-aisiais, jau spėjo tapti pačia didžiausia Pietų Korėjos įmone. Pavadinimas „Daewoo“ reiškia didelę visatą (išvertus iš korėjiečių kalbos), ne veltui įmonė orientuojasi į patikimų, įperkamų automobilių gamybą, Daewoo dalys ir automobiliai – visam pasauliui.

Iš pradžių įmonė importuodavo dalis ir tuomet surinkinėdavo automobilius, tačiau dabar Daewoo dalys yra gaminamos Pietų Korėjoje. Šis sprendimas sumažino automobilių kainą.

Daewoo yra kompanija, kuri pirmiausiai yra siejama su puikia technika bei įranga, manevringumu, ekonomiškumu. Pavyzdžiui, „Daewoo Matiz“ yra išties mažo dydžio automobilis, tačiau vis tiek palyginti erdvus (gan didelė bagažinė daiktams susidėti, ant galinės sėdinės gali tilpti trys keleiviai), taip pat greitas, judrus ir kurį yra paprasta valdyti – tai nepatyrusių vairuotojų išeitis.