+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

DODGE - dalys

DODGE - dalys

Dodge dalys, esančios mūsų sandėliuose, tinka net 27 skirtingiems Dodge modeliams. Pas mus rasite tiek „Dodge Avenger“, tiek „Dodge Durango“ dalių.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Mūsų parduotuvėje Dodge dalys ir jų asortimentas yra pakankamai gausus: rasite ir „Dodge Charger“ posparnių ar variklio dangčių, ir „Dodge Ram“ bamperių. Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors reikiamos detalės neturėsime sandėlyje, tačiau nėra padėties be išeities – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Dodge dalys ir automobiliai – amerikiečių gamintojų nuopelnas. Dodge orientuojasi ne tik į lengvųjų automobilių gamybą, tačiau taip pat galite išvysti pikapus, visureigius, furgonus su Dodge markės ženklu.

Įmonė buvo įkurta 1900-aisiais metais brolių Džono Francio Dodžo (John Francis Dodge) bei Horako Elgino Dodžo (Horace Elgin Dodge). Iš pradžių buvo gaminamos įvairios atsarginės automobilių dalys bei komponentai, ir tik po 14 metų aplankė didžiulė sėkmė ir broliai pradėjo gaminti automobilius. 1928-aisiais Dodge kompanija buvo parduota Chrysler korporacijai.

Dodge dalys ir automobiliai – tai prestižo, kokybės, neprilygstamo dizaino, greičio ir aukščiausių technologijų derinys. Netgi sakoma, jog kiekvienas Dodge automobilis turi savitą asmenybę ir charakterį. Lietuvoje Dodge automobilių gerbėjų ratas yra nemažas, tačiau verta pasakyti, jog ir visame pasaulyje Dodge yra pripažįstami kaip puikūs, patikimi, saugūs automobiliai.