+370 685 64 002
DODGE CHARGER, 15 -
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

DODGE CHARGER, 15 -

2015 - -

DODGE CHARGER, 15 - dalys

DODGE CHARGER, 15 - dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Dodge Charger dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti difuzorių, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“ ir „Difuzoriai, jų dalys“ ir „Difuzorius“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Dodge Charger dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas avansas.

Dodge Charger dalys ir automobiliai – jau septynias kartas leidžiami modeliai. Pirmoji karta pradėta leisti dar 1966-aisiais metais. Keičiantis kartoms keičiasi ir modelio kėbulo tipas: buvo gaminami kompaktiški Dodge Charger hečbekai, kiek vėliau pilno dydžio sedanai, prabangios kupė. Septintosios kartos Dodge Charger dalys yra gaminamos keturių durų sedano kėbulo tipui.

Septintoji, naujausia karta į rinką išleista 2011 m., tačiau jau po ketverių metų (2015 m.) išleidžiamas modelio feisliftas. Labiausiai pastebimas pakitimas – priekiniai ir galiniai žibintai. Priekiniai žibintai – suapvalintos formos, taip pat pakeičiamos grotelės, tai dar labiau pagerina automobilio aerodinamiką. Nors išlaikomi tokie pat automobilio matmenys, eksterjeras skiriasi nuo ankstesniųjų modelių – kuriamas dar sportiškesnis automobilio dizainas.

Taip pat pertvarkomas interjeras: pakeičiamos durelių, kitų paviršių medžiagos, naujas vairas, sėdynės, turinčios ir audinio, ir odos motyvų. 1969 m. Charger tapo dizainerių įkvėpimo šaltinis – grįžtama prie septintojo dešimtmečio dizaino sprendimų. Tačiau neatsisakoma naujausių technologijų: pavyzdžiui, įmontuojamas naujasis prietaisų skydelis su TFT ekranu, navigacija, valdoma liečiamu ekranu („Uconnect Apps“) ir kitos naujovės.