+370 685 64 002
DODGE CHARGER, 11 - 14
Prekių katalogas

DODGE CHARGER, 11 - 14 dalys

DODGE CHARGER, 11 - 14 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Dodge Charger dalys), kaip rasti reikiamą detalę? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas, o šios – į subkategorijas pagal dalių paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu ieškote akumuliatoriaus dėžės, spauskite „Akumuliatoriai, jų priedai“ ir toliau „Akumuliatoriaus dėžė“.

Nerandate detalės? Rašykite vadybininkui. Tai padaryti galite per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“, kuris yra puslapio apačioje, dešinėje pusėje. Tokiu būdu Dodge Charger dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – formuojame specialųjį užsakymą ir Dodge Charger dalys bus atsiųstos tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti, kai sumokate avansą.

Dodge Charger dalys ir automobiliai į rinką leidžiami dar nuo 1966-ųjų metų. Tai septynias kartas turintis modelis, gamintas 3 skirtingose platformose. Automobilio dydis su metais taip pat keitėsi: buvo gaminami kompaktiški Charger hečbekai, pilno dydžio sedanai, prabangios kupė. Septintosios kartos versija yra keturių durų sedanas. Septintoji modelio karta gaminama nuo 2011-ųjų metų.

Dodge Charger dalys į automobilius surinkinėjamos Kanadoje. Dabartinis modelis gaminamas „Chrysler LX“ platformoje. 2011 m. išleistas Charger modelis su pakeistu, atnaujintu eksterjeru ir interjeru. Automobilio eksterjero forma – griežtesnė, labiau aerodinamiška, pavyzdžiui, įmontuojamos agresyviau atrodančios grotelės, kampiniai žibintai, galinis LED žibintas, einantis beveik per visą bagažinės ilgį, atitiktų vintažinį automobilių stilių. Sakoma, kad šoniniai ir galiniai kėbulo pakeitimai primena ankstesnius modelius, leistus 1968–1970 m. Dėl įvairių pakitimų vairuotojo matomumas pagerėja netgi 15 %.

Dodge Charger dalys – inovatyvios, variklių įvairovė taip pat plati. Prieinami šie benzinu varomi varikliai: 3.6 L Pentastar V6, 5.7 L Eagle EZD HEMI V8, 6.2 L Hellcat V8 ir galingiausias – 6.4 L ESG HEMI V8 variklis. 2014 m. išleistas pakeistas modelis: atnaujinti ne tik priekiniai, galiniai žibintai, bet ir pakeičiamas variklis. 6.4 L darbinį tūrį ir 8 cilindrus turintis variklis gali išvystyti 470 arklio galių. Kartu su 5 greičių automatine pavarų dėže, Charger gali pasiekti 100 km/val. greitį per 4.3 sekundės. Maksimalus greitis – 250 km/val.