Prekių katalogas
+370 685 64 002
DUSLINTUVAS
Prekių katalogas

DUSLINTUVAS filtro dėžė

DUSLINTUVAS filtro dėžė

Prieš įsigydami detalę, apgalvokite:

  1. Detalės kokybės klausimą. Ar išsirinkta DUSLINTUVAS filtro dėžė atitiks Jūsų kokybės lūkesčius?
  • O – (5 ★) originalios detalės, kurios buvo naudojamos surenkant automobilį gamykloje;
  • Q – (5 ★) originalios detalės analogas;
  • PC – (4 ★) originalios detalės atitikmuo, turintis kokybės sertifikatą „Centro Zaragoza“;
  • PT – (4 ★) detalės, turinčios „Thatcham“ arba „TÜV“ sertifikatą.
  • PQ – (4 ★) detalės, turinčios gamintojo / tiekėjo kokybės patvirtinimą – kokybė atitinka pirmojo montavimo kokybę;
  • PJ – (3.5 ★) geros kokybės neoriginalios dalys;
  • P – (2 ★) neoriginalios dalys;
  1. Dažnai asortimente pasitaiko tokių prekių, kurios gali būti montuojamos tik vienoje automobilio pusėje – pusę nusako detalės kodo paskutinioji raidė. Jei raidė yra L (left), detalė tiks kairiai, vairuotojo pusei, jei raidė yra R (right), detalė bus tinkama dešiniai, keleivio pusei.
  2. Nežinote, ar DUSLINTUVAS filtro dėžė tiks? Klauskite vadybininko per laukelį „Pagalba gyvai!“. Jį rasite šio puslapio apačioje, dešinėje pusėje.
Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Filtro dėžė – plastmasinė detalė, kurios viduje laikomas tam tikros paskirties filtras. Automobilyje būna 4 tipų filtrai: alyvos, kuro, oro ir salono oro filtrai. Alyvos filtras užtikrina, jog cirkuliuojanti alyva automobilio variklyje bus išvalyta. Kuro filtras valo kurą, kuris patenka į uždegimo sistemą. Oro filtro paskirtis išvalyti į uždegimo sistemą patenkantį orą, o salono oro filtras – valo orą ir užtikrina, kad dulkės ir kvapai nepateks į automobilio saloną. Jeigu Jūsų DUSLINTUVAS filtro dėžė įskilo ar kitaip mechaniškai nusidėvėjo – pats laikas įsigyti naują. Nepamirškite, jog visus automobilyje esančius filtrus patartina keisti bent kas metus.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: