+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

FIAT - dalys

FIAT - dalys

Fiat dalys – nesunkiai randama asortimento dalis mūsų sandėliuose. Galime pasiūlyti atsarginių dalių netgi 46 „Fiat“ modeliams. Pavyzdžiui, jeigu vairuojate „Fiat Bravo“, pas mus rasite reikalingų sparnų, bamperių, grotelių, radiatorių, priekinių ir galinių žibintų, akumuliatorių bei kitų dalių.

Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors reikiamos detalės neturėsime sandėlyje, tačiau nėra padėties be išeities – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Fiat dalys ir automobiliai buvo pradėti gaminti po 1899-ųjų metų, kai Džiovanis Agnelis (Giovanni Agnelli) įkurė įmonė. „Fiat“ kompanija yra įsikūrusi Šiaurės Italijoje, o pirmasis į rinką išleistas Fiat modelis buvo „Fiat 3.5 HP“.

Fiat dalys, automobiliai nuo pat įmonės įsikūrimo buvo sportinio stiliaus ir dizaino – kompanija anksti įsitraukė į automobilių lenktynes. 1911-ais metais pirmąkart dalyvavo JAV „Grand Prix“ lenktynėse su „Fiat S74“ modeliu. Jau nuo 1930-ųjų metų įmonė pradeda gaminti automobilius plačiajai rinkai: šiek tiek mažesnius, šeimos ir vidutinio dydžio automobilius. Pavyzdžiui, 1936-aisiais Fiat išleidžia „Fiat 500 Topolino“ modelį, kuris, tiesa, buvo „Mini“ automobilių pradininkas.

Fiat dalys ir automobilių modeliai pagal licenciją pradedami gaminti ir svetur: Ispanijoje, Turkijoje, Lenkijoje, tuometinėje Sovietų Sąjungoje. Pavydžiui, „Seat 124“ modelis ilgą laiko tarpą (1968-1980 m.) buvo leidžiamas ne pagal ką nors kitką, kaip „Fiat 124“ licenciją.

Kiek vėliau Fiat ima bendradarbiauti su Peugeot, Citroen, Saab, Alfa Romeo, netgi Ferrari kompanijomis – trumpą laikotarpį „Fiat“ pripažįstama kaip didžiausia automobilių gamintoja pasaulyje.

Automobiliai, pagaminti iki 2000 m., daugiausiai buvo mažesni arba vidutinio dydžio: Fiat „Ritmo“, „Uno“, „Panda“, „Cinquecento“, kiek vėliau išleidžiami ir šie modeliai – „Punto“, „Seicento“. 2007-aisiais rinkoje pasirodo „Fiat 500“, kuris jau po kelių metų laimi pirmą vietą „Pasaulio metų dizaino“ apdovanojimuose.

2014-ais metais Fiat susijungia su Chrysler – tampa „Fiat Chrysler“ kompanija. Fiat dalys ir automobiliai, jų dizaino ir gamybos sprendimai dabar yra sprendžiami Olandijoje.